• Жителі Нью-Йорку висловлюють підтримку китайцям, які розірвали свої відносини з КПК

  • Середа, 13 червня 2007 року

Декілька сотень мешканців Нью-Йорку та його околиць зібрались на мітингу, щоб підтримати китайців, які виходять з КПК та її дочірніх організацій у Китаї. Організаторами мітингу стали Міжнародний центр з виходу з Комуністичної партії та робоча  група Великої Епохи.Захід відвідав спеціальний гість - доктор Лі Сяотянь з телекомпанії «Нова династія Тан». Серед  головних спікерів були доктор Лі Даюн з Міжнародного центру виходу з КПК, доктор Деймон Ноуто з Нью-Йорку, головний редактор Великої  Епохи Джон Наніа та Сяоцзінь з Всесвітньої місії зі спасіння учнів Фалуньгун, яких досьогодні усе ще переслідують.

До участі у мітингу приєдналися музичний колектив «Небесний оркестр» та група барабанщиків, які складались з учнів Фалуньгун. Після мітингу учасники провели парад вулицями Брукліну. Барабани та духові інструменти оркестру привертали увагу багатьох перехожих.

У своїй промові Джон Наніа підкреслив, що відповідальність ЗМІ - попереджувати суспільство про небезпеку. Саме тому Велика Епоха підтримує рух з виходу з лав КПК. Подібно до того, як ЗМІ повинні попереджали людей про епідемії або як вони повинні були розказати світові про загрозу нацистської партії у 30-х роках, сучасні ЗМІ повинні розповісти людям про загрозу КПК, яка несе відповідальність за 80 мільйонів насильницьких смертей й незчисленні факти тортур, зруйнованих сімей та безліч згублених невинних душ.

Тан Мін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...