• Ізраїльтяни підтримують 20 мільйонів людей, які вийшли з КПК

  • П'ятниця, 20 квітня 2007 року

30 березня, напроти китайського посольства в Тель-Авіві, на вул. Бен Йеуда 222, пройшов мітинг на підтримку 20 000 000 чоловік, які вийшли з китайської компартії (КПК) та її організацій. Щодня на сайті Туй-данг (виходьте з партії) від 20 000 до 30 000 чоловік публікують свої заяви про вихід із КПК. Мітинг, що відбувся напроти китайського посольства, підтримали багато ізраїльтян, у зв'язку з чим співробітники посольства звернулися в поліцію і чинили тиск на владу.

Мітинг був організований газетою Велика Епоха. Плакати на мітингу були написані трьома мовами: китайською, англійською, івритом. Плакат з написом "The Party is Over" («Партії кінець») повністю передав суть того, що відбувається Китаї. Учасники мітингу трьома мовами коментували зміст плакатів. Оратори говорили про вихід з партії як про історичну подію.

 

Впродовж 60 років компартія Китаю вела політику репресій, знищуючи мільйони китайців. Останніми роками КПК люто переслідує людей, які практикують за системою Фалуньгун. Рік тому були опубліковані й неодноразово підтверджувалися звіти про насильницьке видаляння органів для продажу із ще живих послідовників цієї системи.

 

Незважаючи на те, що мітинг був офіційно дозволений і проходив, відповідаючи всім правилам, поліція все ж таки намагалася заборонити використання мегафону і чинила тиск на виступаючих, пояснюючи це наказом зверху. Не вперше китайське посольство намагається присікти законні в Ізраїлі дії через тиск на інстанції. Проте мітингуючі не припинили протесту, і попри перешкоди, залишалися до кінця.

 

Член уряду Авшалом Вілан (партія Мерец), попросив зачитати свої слова: "Це страшний злочин - вбивство людей заради отримання їхніх органів. Приголомшує існування такого явища в Китаї в наші дні. Це злочин проти людства. Його треба негайно припинити шляхом тиску міжнародного співтовариства. На жаль, Ізраїль - одна з небагатьох держав, яка субсидує через лікарняні каси пересадки органів у Китаї. Я сподіваюся, що вийде закон, який забороняє такі дії. Наш етичний обов'язок - не дати здійснюватися цим неподобствам".

 

Ора Файдман, представник організації Фалуньгун в Ізраїлі, сказала: "Видаляння органів перетворилося на процвітаючий бізнес. Люди зі всього світу приїжджають до Китаю на пересадки. Але ж йдеться про органи ще живих людей. Це люди, що живуть за найвищими принципами всесвіту Істина, Доброта і Терпіння, вони практикуючі Фалунгун". Файдман додала, що "організована міжнародна коаліція з розслідування злочинів проти Фалунгун у складі трьохсот чоловік із світовим ім'ям, готових приїхати до Китаю і почати розслідування з дозволу властей".

 

Джейн Альові, організатор коаліції проти використання шкур тварин, кілька разів на рік теж організовує на тому ж місці протести. Вона прийшла з маленькою дитиною, щоб підтримати мітингуючих. Джейн розповіла, що у неї був шок, коли вона дізналася про злочинне видаляння органів у Китаї. Хоча вона протестувала проти зняття шкур з живих тварин і знала, що Китай не піклується про права тварин, але й про права людини він також не піклується.

 

Мітинг був організований газетою Велика Епоха, яка вперше опублікувала історичну книгу "Дев'ять коментарів", після випуску якої почався вихід із КПК. Книга, яка не пройшла цензуру компартії, описує, як впродовж 60 років КПК знищила 80 мільйонів чоловік в мирний час, що підтверджує її жорстоку суть. Книга вийшла в світ на івриті і продається в книжкових магазинах Ізраїлю.

 

Вихід із партії, організований через спеціальний сайт з 3 грудня 2004 року. Є інформація, що кількість людей, які вийшли з компартії перевищує 20 млн. чоловік. Багатьом жителям Китаю недоступний вихід на сайт. Ті, які виходять з партії не через сайт, залишають плакати на вулицях Китаю, або підписуються на грошових асигнаціях, або знаходять інші способи заявити про вихід із КПК.

Далія Арпаз. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...