• У період святкування китайського Нового Року багато сімей читають Дев'ять коментарів

  • Четвер, 8 березня 2007 року
У період святкування китайського Нового Року в континентальному Китаї від однієї сім'ї до іншої потихеньку передаються "Дев'ять коментарів про комуністичну партію". Про цю історичну хроніку все більше говорять люди, і також все більше радять один одному виходити з партії.

Лист читача "Великої Епохи"


Мій колега по роботі запитав у мене: «Ти читав «Дев'ять коментарів»?» Я відповів, що читав в Інтернеті. Він розповів, як їздив на Новий рік до батьків у якийсь повіт. За його словами, вранці першого новорічного дня біля кожних дверей квартири побачив «Дев'ять коментарів». Я запитав, що він думає про цю книгу, на що він відповів, що вона дуже хороша, тільки обкладинка була пошарпана і сторінки не всі по порядку, а так люди, в основному, всі хочуть її прочитати.

Ще один із моїх співробітників по роботі завжди залишав у мене не дуже гарне враження про себе, і я не дуже любив із ним спілкуватися. Але якось побачив, що навколо нього зібралося 4-5 чоловік і він їм щось розповідає. Я підійшов і почув, що він розповідає про зміст «Дев'яти коментарів», а деякі абзаци навіть вивчив напам'ять!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...