• Дружина китайського дипломата в Канаді вийшла з компартії Китаю

  • Четвер, 5 квітня 2007 року

30 березня, близько 2 години дня, перед Парламентським Пагорбом в Оттаві, Канада, дружина дипломата і працівниця китайського посольства в Канаді, пані Чзан Цзіянь, публічно заявила про свій вихід з Китайської комуністичної партії на мітингу, організованому на підтримку 20 мільйонів людей, що вийшли з компартії Китаю.Чзан заявила, що вона рада бачити все більше й більше людей, які виходять із КПК, а також рада бути однією з тих, хто вийшов вперед, щоб публічно про це заявити і повністю вирватися з-під контролю Китайської компартії.

На мітингу Чзан публічно розповіла, що китайське посольство в Канаді контролює китайську общину країни з метою здійснення впливу на канадське суспільство. Вона також заявила про те, що  в китайському посольстві існує спеціальний відділ для пошуку і збору  відомостей про практикуючих Фалуньгун і політичних дисидентів.

Організатори мітингу провели прес-конференцію в будівлі парламенту Канади в присутності великої кількості засобів масової інформації. Пані Чзан Цзіянь публічно заявила на прес-конференції про свій вихід з компартії Китаю і пояснила причини свого рішення.

Лін Хей. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...