• Парад під час Свята ліхтарів

  • Неділя, 1 квітня 2007 року
Гонконзький пункт прийому заяв про вихід з КПК, Велика Епоха та інші народні групи, провели парад під час Свята ліхтарів з метою підтримки виходу 19 мільйонів китайців з лав КПК. Організатор параду повідомив, що за декілька днів до свята кількість підписів про вихід з КПК стрімко зросла і наближається до нового пункту - 20 мільйонів чоловік. Звертаючись до людей різних шарів, учасники параду хотіли дати їм можливість ясно побачити злобну суть КПК, підтримати вихід з КПК і остаточно мирно розкласти КПК.

Учасники навперебій викривають шпигунство КПК


Вранці, о пів на десяту, барабанний дріб сповістив про початок параду. Напередодні Китайського Нового року, колишній інженер обслуговування комп'ютерної мережі ВЕ, доктор гонконзького університету пан Лянь Ван відкрито виступив з викриттям дій спецслужб КПК. Він розповів, як йому агентами китайської компартії було поставлено завдання - «знищити ВЕ». Це ще раз показує страх КПК перед книгою «9 коментарів», перед величезною роллю ВЕ у викритті її злобної суті. Під час параду практикуючі Фалуньгун Байфен Люй і Кемін Чжу відкрито виступили з викриттями злочинів КПК. Дорогою назад до Китаю, Байфен Люй була викрадена. На адресу її рідних були погрози.

Юнжань Лін: «Це незмінений підхід КПК»


Юнжань Лін, член Конгресу Демократичної партії району Сайгонь, засуджуючи КПК в переслідуванні практикуючих Фалуньгун, говорив про посилення методів її контролю останнім часом в Китаї і за кордоном. Він стверджує: «КПК хоче, щоб ви вбивали один одного, доставляли їй інформацію про людей, що займаються Фалуньгун, і допомагали їх переслідувати. КПК має намір зруйнувати організацію, створивши хаос зсередини. Вперше вона суміщає погрози і спокусу. Якщо ти піддався, вона дає тобі якісь вигоди, наприклад статус і гроші; якщо не згоден, тебе посадять у в'язницю, переслідуватимуть тебе будь-яким з методів, які не змінювалися з роками».


Демократичний активіст Бінь Сунь повідомив, що недавно він зазнав нападок з боку агентів КПК. Його запитав чоловік з м. Шеньчжень: «Ей, старий, ти досі такий упертий, які вигоди дала тобі ВЕ? Ти все ще береш активну участь у ній. Ти не боїшся смерті?». Він відповів йому: «Я буду з ВЕ навіть при загрозі смерті. Я не боюся смерті, мені вже 70 з гаком років, хто не чекає смерті в кінці свого життя?» Той чоловік сердито запитав його: «Що ти хочеш зробити?». Бінь Сунь відповів йому: «Я хочу робити справи по совісті і справедливості!».

Бінь Сунь: «Навіть секретар КПК заявив про вихід з компартії»


Бінь Сунь повідомив нам хорошу новину: «Мій друг, який працював секретарем КПК в поліційному відділенні десять років, заявив про вихід з компартії. Звичайно, він заявив про вихід під псевдонімом». Більш того, його двоюрідні брати, які живуть в передмістях і селах, також заявили про вихід із КПК.

Опівдні парад за участю понад 600 чоловік прямував вулицею Чаншадао повз вулицю Натан у напрямку до Цимшацуй. В рядах параду, крім грандіозного оркестру Тяньго, є команда Чянькунь (західних барабанів), команда Тяньвей Тан (китайських барабанів) і команда поясних барабанів, плюс різні плакати, прапори, кольорові банери і фото, а також гасла, що звинувачують КПК, за її різні лиходійства. Все це проводилося для того, щоб люди ясно усвідомили злобну природу КПК і вишли з лав компартії. Світ повинен зустріти нову епоху без КПК. Парад привертав безліч людей на своєму шляху, багато хто робив фото і приймав матеріали з роз'ясненням правди. Жителі навперебій виражали підтримку параду. Деякі з них сказали журналістам: «Це саме свобода слова, це добре. Тільки у Гонконзі таке можливе, в інших районах Китаю не можна. Свобода слова - це чудово».

Цей грандіозний парад тривав понад три години, це був час пік, зібрався величезний натовп, досить довго грала музика, били барабани.

Місцевий житель: «КПК призначено розпастися за її колосальні лиходійства»


Вчорашній парад на підтримку 19 мільйонів чоловік, що вийшли з КПК, привернув багато людей. По обидва боки від параду, що проходив дорогою, стояли жителі і туристи, спостерігаючи, фотографуючи, знімаючи на камеру. Мешканка Гонконгу міс Чжоу - постійний учасник таких мітингів, вона сподівається, що в Китаї всі дізнаються, що КПК - це банда терористів, які управляють людьми методами насильства; китайці повинні чинити опір їй і ясно зрозуміти, що є праведність і неправедність, людяність і обов'язок перед батьківщиною, і усвідомити величезну значущість заяв виходу з КПК.

Міс Чжоу говорить: «Дуже ймовірно, що КПК розкладеться. Я думаю, що це відбудеться не тільки через виходи з компартії. Незліченне зло, здійснене КПК на землі Китаю, повинно привести до того, що всі китайці і весь світ ігноруватимуть її. Таким чином, народ природно виштовхне КПК із сцени історії, і вона розпадеться».

«Згадуючи репресії КПК, відразу обливаюся сльозами...»


Коли журналіст разом з парадом прибув до Шамшуйпо, то побачив поряд з учасниками бабусю, що плакала. Вона розповіла, що побачивши парад на підтримку виходу з КПК, була зворушена і зраділа. Бабусі Ачюнь вже 75 років, під час життя на материковому Китаї, вона і її рідні були жорстоко репресована китайською компартією. Розповідаючи про це, вона відразу заплакала. Витерши хустинкою очі, Ачюнь продовжила: «Ця КПК така злісна, я сподіваюся, що небо скоро її знищить. Бажаю всім учасникам параду щастя і благополуччя».

Інша мешканка, пані Чень, дуже уважно спостерігала за парадом. Вона сказала: «Я щодня читаю газету ВЕ, сьогодні парад чудовий тим, що його учасники так мирно виражають свої наміри. Насправді багато людей вже знають, що КПК погана. Небо знищить її, це неминуче, саме так і буде. Скільки б КПК не брехала ми не дурні, згодом ми усвідомили, що її треба судити.

Без КПК у китайців буде яскраве майбутнє


Один з перехожих, пан У, говорить: «КПК - диктатор, Китай повинен йти до демократії, небо знищить її, без КПК у китайців буде яскраве майбутнє.

Судячи з того, що деякі люди думають, що КПК не розпадеться, пан У сказав: «КПК не може не розпастися, так існували всі династії; якщо одна династія не отримувала серце народу, то люди наступного покоління вже думають по-іншому, вони вже не мовчатимуть. КПК рано чи пізно розвалиться. Сьогодні інформаційне століття, вже практично неможливо брехати народові. Тому сподіваюся, що КПК скоро зникне, і ми побачимо новий Китай».

Оскільки в Гонконзі свята, то багато хто гуляє цілими сім'ями, деякі батьки, побачивши парад, думають, що це рідкісний шанс познайомити дитину з свободою слова, адже такої свободи немає на материковому Китаї. Коли у людини є скарги, в Гонконзі вона може висловлювати їх.

Ще одна місцева мешканка пані Хуан говорить: «Такий мирний парад виражає власну вимогу, тим більше Гонконг - це демократичне місто, не повинно бути проблем».

Туристи з Китаю: «Дуже раді, що побачили парад»


З тих, що спостерігали парад, було багато туристів з Китаю. Всі сильно дивувалися, деякі сказали: «Дуже раді побачити парад, таке неможливе в Китаї». Деякі розповідали: «Ми приїхали з м. Шеньчжень, ніколи не бачили нічого подібного. Такого немає в Китаї, звичайно, ми дуже раді побачити парад, тому що це принаймні говорить про демократію і права людини». Деякі туристи говорили, що про побаченей обов'язково розкажуть друзям в Китаї.

Школярка, маленька учениця Фалуньгун Байлі Чжан, говорила: «Я думаю, що КПК дуже злісна, як тільки мої родичі з Китаю побачили листівки, що пропагують КПК, відразу з ненавистю порвали їх. Як тільки я дізналася, що КПК видаляє органи учнів Фалуньгун для продажу, - розгнівалася. Це надзвичайно нелюдяно. Мої рідні всі заявили про вихід з КПК».

Її рідні і мама - учні Фалуньгун, з ними сталися великі зміни, її мама до практики часто лаяла її за помилки, а після - вже мирно з нею спілкувалася і говорила, що неправильно. Через це Сяомей Чжан побачила, що Фалуньгун несе добро і теж почала займатися, тепер вона вже практикує 2 роки.

Учениця Фалуньгун з Тайваню Цаймей Ян спеціально приїхала до Гонконгу для участі в параді на підтримку виходу з КПК, їй цього року виповнилося тільки 7 років. Вона член команди Тан барабанщиків Тяньвей, як її тато, мама і брат. Вона каже, що є учасником команди барабанщиків вже півроку, і тренується в грі на барабані кожного тижня по 2 години. Вона додала: «Я не боюся праці, лише б люди дізналися, що Фалунь Дафа несе людям добро».

І Лін, Ліцзюй Чжен. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...