• Мешканці Сан-Франциско підтримують вихід 17 мільйонів китайців з КПК

  • Середа, 24 січня 2007 року

Центр Допомоги у виході з Комуністичної партії Китаю (КПК) в Каліфорнії вирішив організувати 14 січня парад на Портсмутській площі в Сан-Франциско, щоб підтримати вихід 17 мільйонів чоловік з КПК та інших комуністичних організацій.

У цій події взяли участь маршируюча група «Божественна Земля» із Сан-Франциско і танцювальний ансамбль. Обидва ансамблі складалися з китайських і західних послідовників Фалуньгун. Це живописне видовище привернуло увагу багатьох перехожих, які пізніше залишилися, щоб послухати зворушливі промови запрошених доповідачів.

На мітингу Ма Ючжі, представник Центру Допомоги у виході з КПК, сказав: «Вже 17 мільйонів китайців вийшло з КПК. Сьогодні особливий день, щоб відзначити цю подію!».

Під час своєї промови пан Ма пояснив, що зараз, коли кожен знає про злобну історію КПК, вона продовжує вбивати і викрадати людей, оскільки суть її природи ніколи не змінювалася. Він згадав, що зовсім недавно, минулого місяця, влада провінції Цзянсу насильно зруйнувала будинок 75-річного дідуся, коли він знаходився всередині. Літній чоловік помер від падаючих розвалин, а влада продала його будинок бізнесменам, отримавши при цьому зиск. Пізніше за тілом приїхало шість вантажівок з озброєними солдатами.

14 січня Центр Допомоги у виході з КПК в Каліфорнії провів мітинг на підтримку 17 мільйонів китайців, що вийшли з КПК та інших комуністичних організацій на Портсмутській площі в Сан-Франциско. Фото: Цзін Сун/Великая Епоха

Інший виступаючий, Ван Фен, головний менеджер компанії високих технологій, з району Затоки послався на стародавнє прислів'я: «переповнити чашу терпіння», щоб продемонструвати принцип невизначеності поворотного моменту. «Ніхто не знає, коли переповниться чаша терпіння, також ніхто не знає, коли шанс вийти з КПК буде втрачений». Ван попередив: «Якщо хтось не вийде з КПК, коли відбудеться поворотний момент, вони ніколи не зможуть звільнитися від цього зла».

Одна з мешканців  району  Затоки, професор Ця, пригадала побиття і вбивства численних  груп людей, яких здійснювала КПК у момент приходу до влади. Вона поділилася своїми хворобливими спогадами про «Рух проти правих елементів» у 1957 році, коли її шановного вчителя затаврували як класового ворога за його порівняння марксизму з водою - простішою  речовиною, ніж чай. Ця сказала: «Я сподіваюся, що всі китайці зможуть прокинутися, вийти з КПК, тим самим її зруйнувавши».

Чжоу Жун. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...