• На підтримку 15 мільйонів людей, які вийшли з лав КПК

  • Середа, 22 листопада 2006 року

Акція підтримки 15 мільйонів людей, які вийшли з рядів компартії Китаю, пройшла в Ізраїлі в кінці тижня.

З того часу, як в листопаді 2004 року в китайськомовній газеті “Велика Епоха” був опублікований цикл статей під загальним заголовком “Дев'ять коментарів про комуністичну партію”, в Китаї  почалася хвиля виходу з лав компартії. Щодня тисячі громадян пишуть заяви про розрив з цією партією, після того, як вони дізналися дійсну її історію, що досі приховувалась від людства. У всьому світі проходять акції підтримки цих сміливих людей. Люди виходять на вулиці і заявляють про свою солідарність з тими, що виходять із КПК, вітаючи це сміливе рішення.

17 листопада в Тель-Авіві, напроти китайського посольства, відбувся мітинг підтримки 15 мільйонів людей, що вийшли з лав компартії Китаю (КПК). Акція проходила під егідою ізраїльської газети “Велика Епоха”. У мітингу брали участь близько 50 чоловік, серед них співробітники газети, які також підтримують цей рух.

Із зверненням до співробітників китайського посольства, китайською мовою, звернувся співробітник китайської версії газети. Він закликав усіх, хто його слухав, виходити з лав КПК, виконуючи т.ч. місію порятунку китайського народу, що знаходиться під владою злочинної партії, яка заплямувала себе кров'ю і брехнею.

Всі учасники мітингу підтримали це звернення гаслами, що закликали поповнювати ряди людей, що вийшли з партії, відроджувати вільний Китай без КПК. Під кінець акції приїхав наряд поліції і конфіскував мегафони, що належать газеті. Але це ще більше надихнуло учасників мітингу до скандування гасел. Не залишилися байдужими ні пішоходи, ні водії, що проходили і проїздили тут же. Деякі приєднувалися до скандування гасел, деякі телефонували близьким і розповідали про те, що відбувається напроти китайського посольства.

Плакати і транспоранти допомагали перехожим зрозуміти причину того, що відбувалося, а водії,  які проїздили поруч, отримували листівки. Наступного дня на старій автобусній станції Тель-Авіва, таку акцію провела шазета “Велика Епоха”. Місце це було вибране не випадково, оскільки саме тут збирається велика кількість китайців в кінці тижня. Їм роздавали буклети з “Дев'ятьма коментарями про комуністичну партію”і закликали приєднатися до тих 15 мільйонів людей, які розірвали всі стосунки із злочинною КПК.

Велика Епоха (The Epoch Times)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...