• Відозва до Федерального канцлера ФРН

  • Четвер, 9 листопада 2006 року

Відозва до Федерального канцлера ФРН, пані Анґелі Меркель, із проханням захистити китайського громадянина Цзя Цзя від переслідувань КПК.

Шановний Федеральний канцлер ФРН, пані Анґела Меркель, будь ласка, дозвольте повідомити Вам останні відомості про вихід із лав компартії Китаю і звернутися зі проханням про захист пана Цзя Цзя, щоб уникнути його депортації до Китаю.

Пан Цзя Цзя є генеральним секретарем Асоціації експертів і технологів провінції Шаньсі. 23-го жовтня він приїхав до Тайваню і, відокремившись від групи туристів, публічно заявив про свій вихід із лав КПК і попросив політичного притулку в Тайвані.

На жаль, уряд Тайваню йому відмовив. Після цього, 26 жовтня, Цзя Цзя був депортований до Гонконгу для тимчасового проживання. 27 жовтня Цзя Цзя провів прес-конференцію в Гонконзі.

Він закликає всіх китайців виходити з лав КПК і суміжних з нею організацій, а також звернувся до міжнародного співтовариства з проханням надати йому допомогу й підтримку. З моменту публікації серії статей під назвою ”Дев'ять коментарів про комуністичну партію”, більше 15 мільйонів китайців опублікували на сайті газети ”Велика Епоха” свої заяви про вихід із лав компартії Китаю.

Серед них відомий китайський адвокат із прав людини Гао Чжишен, колишній дипломат консульства КНР у Сіднеї Чень Юнлінь, колишній офіцер держбезпеки м. Тяньцзінь Хао Фенцзюнь, колишній начальник управління юстиції м. Шеньян Хань Гуаншен, пілот ”Китайських східних авіаліній” Юань Шен.

Через страх перед неминучим крахом КПК вдається до всіх можливих засобів, щоб заарештовувати та ув'язнювати в табори і тюрми тих людей, які відкрито заявляють про свій вихід із КПК і розповсюджують ”Дев'ять коментарів”. І хоча це так, потік тих, хто виходить із лав КПК неможливо зупинити. Пан Цзя Цзя сказав, що багато високопоставлених чиновників ненавидять КПК, справжня кількість відмов від КПК перевищує 15 мільйонів чоловік. Його вихід ще раз доводить світові достовірність цього.

Наражаючи на небезпеку своє життя, пан Цзя Цзя своїми сміливими діями за короткий час отримав підтримку в усьому світі. Віце-президент Європейського парламенту пан Макміллан-Скотт звернувся до уряду Великобританії з проханням про надання панові Цзя Цзя статусу біженця.

Шановна пані Анґела Меркель, ми все ще пам'ятаємо тих багатьох, які сміливо ризикували своїм життям заради свободи, поки Берлінська стіна не була знищена остаточно. Зараз ми дуже турбуємося за життя людей за ”китайською червоною стіною КПК”. Тому ми звертаємося до Вас із проханням зробити все можливе, щоб захистити пана Цзя Цзя від переслідувань КПК.

Дуже Вам вдячні і просимо прийняти найбільш дружні та щирі вітання.

Німецька група послідовників Фалуньгун.

Група із захисту прав людини.

30.10.2006 р.

Велика Епоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...