• Відвідування моряками китайських ВМС порту Сан-Дієго стало для них гарним шансом дізнатися правду про вихід з КПК

  • Неділя, 8 жовтня 2006 року

Сан-Дієго. 18 вересня два китайські військово-морські судна, ескадрений міноносець Qingdao і корабель підтримки Hongzehu прибули на морську базу Сан-Дієго для триденної стоянки. Добровольці з відділень Центру допомоги виходу з КПК Лос-Анджелеса й Сан-Дієго прибули туди, щоб розповісти морякам про наростаючу хвилю виходу з КПК і необхідність швидкого виходу з неї. Через тотальну цензуру ЗМІ й інформаційного контролю в Китаї, це був перший раз, коли члени команди дізналися про те, що мільйони їхніх співвітчизників уже опублікували свої заяви про вихід із усіх організацій китайської компартії.

Відтоді, як у листопаді 2004 року вийшли “Дев'ять коментарів про комуністичну партію”, більше 13 мільйонів китайців залишили ряди КПК. Через надзвичайний страх, китайський режим намагається приховувати від усіх цю інформацію. Побачивши таку хорошу можливість, добровольці поспішили до моряків, коли ті можуть вільно отримати інформацію, не боячись зазнати переслідувань.

18 і 19 вересня, добровольці стояли з банерами біля головних входів морської бази, а також у зоопарку, куди відправилися прибулі моряки. "Офіцери й матроси, виходите з КПК!", "Виходите з КПК заради Вашої власної безпеки!", “Вітаємо й підтримуємо 13 мільйонів китайців, які покинули КПК” – можна було прочитати на цих транспарантах. Коли автобуси, що перевозили моряків, проїжджали повз добровольців, всі вони оберталися, щоб краще розглянути написи.Пані Ван, один із добровольців центру, мала шанс поговорити з членами екіпажу. “Частина офіцерського складу і матросів бачила наші плакати, коли виїжджали для огляду визначних пам'яток міста. Усі вони поводилися ввічливо. Відчувається, що їм дуже цікавий зовнішній світ, але коли я запропонувала їм “Дев'ять коментарів”, вони не посміли їх прийняти. Швидше за все, такий був наказ”.

Бесіди між добровольцями і членами екіпажу торкнулися багатьох гострих для китайців тим, таких як побоїще 1989 року на площі Тяньаньмень, порушення прав людини в Китаї, переслідування Фалуньгун і вихід із компартії.

Голова Усесвітнього центру допомоги виходу з КПК доктор Гао Давей сказав: ”Вихід з КПК ненасильницький рух. Також, це велика подія для всього світу, тому що КПК – корінь світового безладу. Мирний вихід з КПК є кращим рішенням як для Китаю, так і для решти світу".

За словами добровольців центру, вони допомогли багатьом з прибулих моряків написати заяви про вихід, підписавшись вигаданими іменами, побоюючись за свою безпеку й безпеку рідних і близьких.

Хуан Юнь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...