• Капітан Юань Шен приєднується до вашингтонського мітингу з порятунку адвоката Гао Чжишена

  • Неділя, 27 серпня 2006 року

19 серпня численні адвокати з прав людини, експерти по Китаю і зарубіжні активісти-демократи, зібралися на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні, Округ Колумбія, закликаючи до негайного звільнення правозахисника Гао Чжишена, який 15 серпня був арештований режимом КПК. Вони також прийшли підтримати колишнього капітана “Східних авіаліній” Юань Шена, який попросив у США політичного притулку після того, як 8 серпня дивом уникнув арешту в аеропорті Шанхаю, розповівши правду про вихід із партії і “Дев'ять коментарів” співробітникам безпеки. Капітан Юань Шен також приєднався до зборів.

Капітан Юань Шен стверджує, що КПК блокує новини про “хвилю виходу” із партії

На зборах, капітан Юань Шен сказав: "КПК завжди ретельно блокувала новини про “Дев'ять коментарів” і вихід з КПК. Хоча на поверхні вона здається спокійною, але всередині відчувається крайня напруга. У шанхайському аеропорті мені загрожувала міліція за розповсюдження “Дев'яти коментарів” і поради скоріше виходити з партії. Це для КПК – великий удар, і вона знає, що більше вже не в змозі приховати всі ці факти".

Капітан Юань вказав, що КПК знає про те, що за останні дні він дав інтерв'ю багатьом західним ЗМІ і західне суспільство стурбоване цим інцидентом. Тому, без сумніву, партія зробить деякі дії, щоб відвернути небажану увагу.

Адвокат з прав людини й керівник Світової організації проти тортур і Світової організації з прав людини пан Мортон Ськлар; голова Всесвітнього союзу Демократичної партії Китаю пан Ван Цзюнь; голова Фонду Вей Цзіншена і генеральний секретар Закордонної китайської демократичної коаліції Хуан Ципін та інші присутні строго засудили звірства КПК.

КПК показала свій страх

Колумніст “Великої Епохи” Чжан Тяньлян проаналізував причину, з якої КПК усе ж таки посміла заарештувати Гао Чжишена, знаючи, що політичні наслідки такого акту будуть надзвичайно серйозні.

Пан Чжан сказав: "В світлі того, що більше 12 мільйонів чоловік опублікували свої заяви про вихід із усіх партійних організацій, викриття масового видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун і недавнього інциденту з капітаном “Східних авіаліній” Юань Шенем, який попросив у США політичного притулку після погроз служб безпеки за те, що він поширював “Дев'ять коментарів” і радив людям скоріше виходити з КПК, режим зараз надзвичайно переляканий і, шукаючи який-небудь вихід, застосував таку тактику. Переслідування адвоката Гао показує ступінь переляку КПК перед поширенням правди про Фалуньгун, “Дев’ятьма коментарями” і рухом виходу з партії".

Підтримка Гао Чжишеном "Дев'яти коментарів" і виходу з КПК

На мітингу представник Всесвітнього центру допомоги виходу з КПК у Вашингтоні зачитав заяву адвоката Гао, опублікованого на веб-сайті "Великої Епохи" Tuidang (Виходь з КПК): "Минули десятки днів! І я повністю втратив будь-яку надію на КПК. Гао Чжишен, член партії, який багато років тому припинив платити членські внески і відвідувати партійні збори, оголошує про свій вихід із жорстокої, антигуманної, злобної партії, яка втратила довіру ".

14 грудня 2005, на другий день після того, як Гао опублікував заяву, він написав статтю "Цей режим, ніколи не припинить вбивати", в якій написав: "У цей час ми повинні позбутися надії на КПК. Кожний з нас повинен бути реалістом..., щоб мирно закінчити життя цієї групи вбивць, ми повинні вийти з КПК!"

“Небеса знищать КПК, виходьте з партії, рятуйтеся!”

Представник Центру допомоги Вашингтону доктор Хуан Цзувей сказав: "На континентальному Китаї КПК надзвичайно боїться великого розповсюдження “Дев'яти коментарів про комуністичну партію”, недавно блокувавши телефонні лінії оперативної підтримки Всесвітнього центру допомоги виходу з КПК і мереживі сервіси прориву інтернет-блокади Dongtaiwang.com і Wujie.com (вони були відновлені). Режим викрадає, заарештовує й ухвалює незаконні вироки людям, які залучені в розповсюдження “Дев'яти коментарів” і які допомагають публікації заяв".

"У березні стало відомо про факти масового видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун, і, здригнувшись, люди ясніше побачили злу суть КПК. Це більш порочно, ніж діяння демонів. Тому вислів: "Небеса усунуть КПК, виходьте з партії, рятуйтеся!" є дуже серйозним".

Прийдешній крах КПК

Д-р Хуан Цзувей сказав: “Навіть високопоставлені чиновники партії допомагають розповсюджувати “Дев'ять коментарів” і рухові виходу з партії. Хтось з центрального уряду навіть телефонував у Центр для отримання додаткової інформації”.

Пані Лі, колишній викладач Військової академії при Міністерстві оборони КНР, пропрацювала в Збройних силах КНР більше 40 років. Їй телефонують із Китаю і просять допомогти вийти з партії. 156 чоловік уже отримали її допомогу, включаючи всіх 50 членів одного з відділень КПК.

Зі слів одного з друзів пані Лі, коли 52 відставних військових чиновників примусили платити партійні внески, вони сказали: "Якщо нас примушуватимуть платити членські внески, то ми всі разом вийдемо з партії". Пані Лі сказала: "Ці люди – високопоставлені службовці. Протягом багатьох десятиліть вони були під впливом ідеології КПК і їхнє ставлення до партії дійсно показує, що дні КПК йдуть до кінця".

Д-р Хуан сказав: "Недавно, Всесвітній центр допомоги виходу з КПК попросив інтернет-центр в Південній Каліфорнії провести аналіз цих 12 мільйонів заяв. Результати показали, що 60% (майже сім мільйонів чоловік) – є членами КПК. Це означає, що за минулі півтора роки, 10% членів КПК написали заяви, включаючи високопоставлених чиновників уряду і військових. Кінець КПК уже близький".

 

The Epoch Times

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...