• Цзя Цзя: ”Якщо всі заявлять про вихід із КПК під справжнім ім'ям, то компартія перестане існувати”

  • Четвер, 2 листопада 2006 року
Пан Цзя Цзя,  генеральний секретар Науково-технологічної асоціації провінції Шаньсі, 23-го жовтня приїхав до Тайваню та заявив публічно про свій розрив із КПК, попросивши  політичного притулку в Тайвані, але отримав відмову тайванської влади. Після  цього він був депортований до Гонконгу для тимчасового проживання.

Цзя Цзя дав інтерв'ю для програми ”Дві страви й один суп” і для радіо ”Голос надії”:  

Дана структура влади компартії Китаю – це чиновники  низького рівня. Вони всі підкоряються центральному комітетові КПК.  Комуністична партія Китаю заявляє, що у них є 70 мільйонів членів КПК. Насправді справжніх  членів компартії не може бути так багато, тому що вони вступають у ряди членів КПК для виживання. Усім китайцям  відомо, що якщо ти є членом КПК, то важко вижити.

Чому так говоримо, тому що всі перебувають під контролем КПК. Тому, навіть після вбивства 4 червня, все ще є студенти університетів і багато інтелігенції, які вступали в ряди КПК. Кажуть, що не реально 14 мільйонам чоловік  вийти з лав КПК.  Як це не реально?! Я готовий підтвердити публічно про достовірність величезного потоку виходів із компартії.

Якби не було тиску, і був би вільний вихід із КПК, то вкінці тільки  Ху Цзіньтао залишився б у КПК. Насправді компартія тільки представляє Центральний комітет КПК. Центральний комітет – це диктатура, а не ці 70 мільйонів членів.  Вони тільки вимушені слухати і підкорятися Центральному Комітетові КПК. У них немає права думати і висловлювати свою думку. Так багато людей стали членами КПК тільки заради виживання. Усі вони страждають від КПК, тому треба їм допомогти й об'єднати їх.

На цю мить більше 14 мільйонів чоловік вийшли з комуністичної партії Китаю, багато хто під псевдонімами  – через страх. Мета моєї акції – саме показати людям, що не треба боятися КПК, тому що сама компартія, у тому числі й Ху Цзіньтао, живуть щодня в страху, вони живуть абсолютно в страху, тому що всі члени КПК і весь народ чекають, – чого чекають? Чекають змін. Проте вони ще думають, що ці зміни можуть  принести ще більші нещастя, тому вони перебувають у страху. І тому, якщо всі заявлять про вихід із рядів КПК під справжніми іменами, тоді компартії прийде кінець.

Велика Епоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...