• У Китаї всюди з'являються заклики виходити з КПК

  • Середа, 20 вересня 2006 року

18 листопада 2004 року, публікація “Дев'яти коментарів про комуністичну партію” стала стимулом для все зростаючої хвилі заяв про вихід із комуністичних організацій Китаю. За минулі неповні два роки більше 13 мільйонів китайців оголосили про свій вихід з КПК на веб-сайті The Epoch Times. Навіть Інтернет-блокада була не в змозі перешкодити людям зробити вибір і написати заяву про вихід. Багато хто залишає свої заяви на дошках оголошень, телеграфних стовпах та інших публічних місцях.

Інформацію про “Дев'ять коментарів” і вихід з КПК ви можете зустріти усюди.  DVD диски, буклети, плакати і навіть банери, які роз'яснюють правду, з'являються в урядових установах, будівлі Національного народного з'їзду, парках, туристичних зонах, місцях роботи, освітніх установах, лікарнях, складах, на вулицях і в житлових районах. Іноді ці матеріали видно протягом кількох місяців, перш ніж їх прибирають.

Пан Гао Давей, голова Всесвітнього центру допомоги виходу з КПК, сказав: "Поява великої кількості цих матеріалів указує на те, що рух виходу з КПК дійсно отримав свободу, розбиваючи останні побоювання й перешкоди в розумінні китайців правди про мерзенну суть КПК. А також на те, що з’явилося сподівання на реальну появу нового Китаю без КПК. І ті, хто зараз висловлюється проти комунізму, – надія Китаю".

Провінція Шаньсі

Згідно з  повідомленням сайту Minghui.org (“Ясна Мудрість”) від 5 серпня 2006 року, плакати про “Дев'ять коментарів” і підтримку людей, які вийшли з КПК, були знайдені в районі туристичної зони Великого каньйону Тайханшань округу Хугуань провінції Шаньсі.

16 травня 2006 року велика кількість плакатів і матеріалів із роз'ясненням правди з'явилися в житлових кварталах, парках, магазинах і дитячих садах на вулицях Синьцзянь, Таоюань, а також біля муніципалітету Тайжаня і міських урядових будівель.

18 квітня 2006 року веб-сайт Minghui.org повідомив, що плакати із закликами вийти з КПК були помічені біля будівлі Національного народного з'їзду. Такі плакати часто можна побачити біля урядових установ, парків, інститутів, лікарень, у діловій частині міста, в туристичних зонах і житлових кварталах.

Провінція Шаньдун

29 квітня 2006 року веб-сайт Minghui.org повідомив про плакати, що з'явилися на вулицях Цзінаня, на підтримку 10 мільйонів чоловік, які вийшли з КПК.

На багатьох великих каменях у популярному туристичному місці Цзінаня – Дафотоу, були написані такі заклики: “Світ потребує Істини-Доброти-Терпіння. Фалунь Дафа – хороший. Не вірте брехні телебачення” і "Читайте “Дев'ять коментарів”. Небо знищить КПК".

Шанхай

3 травня 2005 року з'явилося повідомлення про те, що в Шанхаї в громадських місцях в кількох районах міста з'явилися заяви про вихід із комуністичних організацій.

Провінція Хебей

1 вересня 2005 року сайт Minghui.org опублікував повідомлення про те, що на вулицях Шицзячжуана почали з'являтися заяви про вихід із КПК і “Дев'ять коментарів”. Більшість із них було знайдено у Торгівельно-економічному університеті, Політехнічному інституті та інших навчальних закладах, а також на воротах в'язниці в Шицзячжуані. Ці події відбувалися, коли кількість заяв перевищила 4 мільйони.
 
14 серпня 2005 року стало відомо про те, що 20 липня на вулицях Чанчуня всюди з'явилися заяви про вихід з КПК, завдавши ще одного потужного удару по компартії Китаю. Ці заяви були акуратно приклеєні на стіни, електричні стовпи на дорогах, двері будівель. Тут можна було зустріти заяви від людей дуже багатьох професій – робітників, службовців, інтелігенції. 

Пекін, Тяньцзинь та інші міста провінції Хебей

17-19 липня 2006 року в Пекіні, Тяньцзині та інших населених пунктах провінції на вулицях з'явилися близько 80 000 копій “Дев'яти коментарів” і листівок з інформацією про масовий рух виходу з партії. Їх можна було бачити всюди – на рекламних щитах, громадському транспорті, метро і в різних громадських місцях. За словами свідків, в Пекіні заяви і листівки були розвішані на кожній станції метро.

Провінція Гуансі

Перед і після 4 червня 2005 року на вулицях Нанкіна з'явилися заклики: "Виходьте з КПК!", "Кількість тих, хто вийшов з КПК, перевищила 2 мільйони", "Небо хоче розкласти КПК, виходьте з неї заради вашої безпеки". З'явилися також заяви на вулицях і лавах парків, стінах, воротах, будівлях плавальних басейнів, дорожніх знаках, громадському транспорті і трансформаторних будках. 

Провінція Хубей

28 травня 2005 року, веб-сайт Minghui.org повідомив, що рано вранці 23 травня в Парку Сяогань з'явилися матеріали виходу з компартії, що викликали зацікавлення у багатьох перехожих. З того часу люди часто знаходять там книги і DVD диски з “Дев'ятьма коментарями”.

Харбін

24 травня 2005 року повідомлялося про те, що 5 квітня того ж року на вулицях Харбіна з'явилося багато плакатів, заяв про вихід з КПК, копій книги і дисків з “Дев'ятьма коментарями” і різних інших матеріалів із роз'ясненням правди. Їх можна було помітити на стовпах, трансформаторних будках, телефонах-автоматах, дверях, на дахах будинків і в парках.

Провінція Гуандун

Згідно з повідомленням веб-сайта Minghui.org від 27 квітня 2005 року, написи із закликами вийти з КПК з'явилися в містах Шаогуань і Цюйцзянь.

 

The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...