• Тайвань подає гарний приклад усім демократичним країнам

  • Субота, 16 грудня 2006 року

Згідно з повідомленням зарубіжного китайського сайту Босюнь від 27 листопада, Цзя Цзя - чиновник з провінції Шаньси, який втік з Китаю і до недавнього часу залишався в Таїланді, був запрошений урядом Тайваню і вже прибув до цієї країни. Кореспондент «Великої Епохи» взяв інтерв'ю у його сина Цзя До, який підтвердив прибуття свого батька до Тайваню для тимчасового перебування. Цзя До вдячний тайваньському уряду, він говорить, що Тайвань подає хороший приклад всім демократичним країнам.

24 листопада закінчувався термін дії візи в Таїланді для Цзя Цзя, колишнього генерального секретаря асоціації технологів і експертів провінції Шаньсі. Протягом всього періоду перебування в Таїланді йому не давали відповіді з місцевого відділення ООН, куди він звернувся із заявою про надання йому політичного притулку. Завдяки уряду Тайваню, Цзя Цзя зумів уникнути депортації до Китаю в зв'язку із закінченням терміну дії візи. Він і його син виражають подяку тайванській владі. Цзя Цзя сподівається, що одна із західних країн найближчим часом надасть йому політичний притулок.

Цзя До говорить, що його батько вже вийшов з піонерської організації Китаю під своїм справжнім ім'ям 2 дні тому, а він сам написав заяву про вихід місяць тому.

"Будьте прикладом для демократичних країн"

Після невдалої спроби Цзя Цзя отримати в Таїланді політичний притулок, через місяць після його депортації з Тайваню, він знову прибуває до цієї країни. Його син вважає, що така подія дуже значна. Оскільки уряд Тайваню, який спочатку депортував його батька, а потім дозволив знову йому приїхати, подає чудовий приклад для всіх демократичних країн. Така благополучна розв'язка цієї драматичної ситуації створює хороший стимул для демократичного руху в континентальному Китаї.

Цзя До повідомив, що ця новина про батька з'явилася 26 листопада на одному з тайванських інтернет-форумів. Виявилось, що  багато людей уважно стежать за становищем Цзя Цзя і часто обговорюють його ситуацію. Деякі, дізнавшись, що син Цзя Цзя теж був присутній на форумі, навіть просили сина розповісти про батька.

Цзя До підкреслює: "Співчуття багато - це дуже хороша новина, уряд Тайваню вчинив правильно!".

"Шлях до демократії для Китаю - це розпад КПК"

Цзя До думає, що на Китай скоро чекають величезні історичні зміни. Подія з Цзя Цзя сьогодні лихоманить весь Китай, хвиля виходів з КПК все зростає, наближаючи Китай до демократії.

Він вважає, що для китайської демократії розпад КПК - це найважливіший історичний досвід. В майбутньому Китаю необхідно прагнути стати Федерацією демократичних республік.

Цзя Цзя заявив про вихід з комуністичної організації

Цзя До говорить, що в душі його батько вже давно не вважав себе членом піонерської організації. Проте перебуваючи за межами Китаю, він в процесі спілкування з працівниками Центру виходу з КПК дізнався, що необхідно зробити офіційну заяву, щоб стерти «тавро звіра». Він відчув, що це знак зверху і врешті-решт вирішив офіційно вийти з комуністичної організації Китаю.

Нижче наводиться текст заяви Цзя Цзя про вихід з піонерів:

Заява Цзя Цзя

У дитинстві, коли я навчався в школі №90 на вул. Ласадао, м. Тяньзцинь, я вступив до Молодіжної організації піонерів КПК. Зараз я твердо заявляю про свій вихід із неї. За допомогою подібних заяв закликаю всіх членів компартії вийти з КПК та її дочірніх організацій під своїми справжніми іменами і позбутися контролю злого духу КПК. Не будьте спільниками, бездумними інструментами або "козлами відпущення" компартії Китаю.

Оскільки я колишній чиновник Китаю і мав справу з високопоставленими співробітниками КПК, в моєму мисленні досі зберігалася злісна культура компартії. Сьогодні я відрікаюся від свого комуністичного мислення і закликаю громадян Китаю усунути партійну культуру в собі, відгородитися від КПК. Не піддавайтеся обману компартії, не підкоряйтеся її наказам. Необхідно ізолювати центральний комітет КПК, щоб примусити його віддати владу назад народу. Тоді компартія зникне зі сцени історії, і в Китаї нарешті наступить демократія.

Заявник: Цзя Цзя

Інтао У. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...