• Цзя Цзя дивом уникнув депортації до Китаю і повернувся в Таїланд

  • Понеділок, 13 листопада 2006 року

КПК відразу чинила тиск на пана Цзя Цзя, щоб депортувати його під конвоєм назад до Китаю, але Цзя Цзя дивом уникнув цього і повернувся.  Цзя Цзя і його син дякують усім за надану підтримку  й допомогу.

Репортер ”Великої Епохи” У Сюе  повідомляє з Бангкока: "26 жовтня пан Цзя Цзя, генеральний секретар Асоціації експертів  і технологів провінції  Шаньсі прибув до Гонконгу. Там він затримався на 7 днів, хоча КПК таємно чинила тиск на уряд Тайваню, щоб під конвоєм депортувати його назад до Китаю під виглядом державного злочинця, який хотів влаштувати в країні державний переворот. Але завдяки підтримці, яку надали  різні сторони, йому вдалося повернутися до Таїланду. Він  провів прес-конференцію в Таїланді та звернувся до відповідного органу ООН  із проханням надати допомогу в наданні статусу біженця в третій країні".

Протягом цього часу пан Цзя Цзя перебуває в  Гонконзі, і багато країн уже  виявили свою готовність прийняти його і надати статус  біженця. Повідомляють, що КПК не залишає спроб чинити тиск  різними способами, щоб депортувати Цзя Цзя до Китаю.

Нагадаємо, що, як стверджує Цзя Цзя,  мета його життя полягає в тому, щоб  домогтися падіння КПК. Цзя вирішив покинути Китай, щоб публічно закликати всіх членів КПК вийти з компартії. Він також бажає публічно підтвердити достовірність величезного потоку виходів із КПК – із партії та пов'язаних із нею організацій вийшло майже 15 мільйонів чоловік.

”Факт, що більше 14 мільйонів чоловік відкинули КПК, примусив мене зробити свій крок, – говорить Цзя. –  Я побачив, що на  сайті ”Вихід із КПК” неодноразово публікувалася  одна і та ж  заява. Що за заява? Сайт пояснював, що кількість людей, які заявили про вихід із КПК, насправді перевищила таку кількість. Це робиться тому, що багато країн та урядів відмовляються вірити у реальність цього числа і в те, що такий рух дійсно існує. Тому я був вимушений покинути Китай, щоб дати змогу суспільству дізнатися правду”.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...