• Мітинг у Мельбурні закликає міжнародне співтовариство звернути увагу на вихід китайців із лав КПК

  • Неділя, 11 лютого 2007 року
13 січня 2007 року о 2 годині дня в Мельбурні (Австралія) пройшов хід, а потім мітинг на підтримку 17-ти мільйонів китайців, що вийшли з лав Комуністичної партії Китаю (КПК).
 
Хід почався з міської площі, пройшов найжвавішою діловою вулицею Мельбурну - Барк-Стріт, китайським кварталом і декількома іншими центральними вулицями, а потім повернувся назад до площі, після чого почався тригодинний мітинг, що привернув увагу багатьох городян.
 
Найбільш шокуючою частиною процесії були інсценування методів тортур і видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун. Люди, що вперше чули про факти, були просто приголомшені. Багато з них підписували петицію, деякі аплодували тим, що йшли.

Пан Цзян Фен, що грав роль китайського міліціонера, сказав: "Хоча це було тільки інсценуванням, але на це дуже важко дивитися. Як люди можуть вбивати інших, щоб забрати їх органи?"
 
Колишня олімпійська чемпіонка з плавання Джан Бекер заявила, що члени австралійської олімпійської команди нічого не знали про переслідування безневинних людей, оскільки австралійські ЗМІ нічого не повідомляють про реальну ситуацію, що склалася в Китаї. "Будь ласка, розкажіть всім про те, що відбувається в Китаї", - попросила вона.
 
"Я була свідком кожної кампанії КПК після того, як вона прийшла до влади, - стверджувала пані Сунь Ляньчжі, що недавно приїхала до Австралії з Китаю. - Кожного разу КПК переслідувала численну кількість людей, які говорили правду. Вісімдесят мільйонів чоловік загинули, позбавлені всіх людських прав. Зараз населення Китаю, від бідних людей до корумпованих чиновників, - всі проклинають КПК".
 
Дункан Макграт, студент австралійського Національного університету, взяв матеріали, що роз'яснювали правду, і підписав петицію. Він сказав репортерові, що його спеціальність - міжнародні відносини, і він підтримує зусилля з поліпшенню прав людини. Він також підтримує Коаліцію з розслідування переслідувань Фалуньгун і її вимоги приїхати до Китаю для проведення незалежних експертиз.
 
Пан Ван Пен, представник Центру допомоги виходу з КПК підтвердив, що все більше людей публікують на вебсайті «Великої Епохи» заяви про вихід з КПК і пов'язаних з нею організацій. Все більше китайців прокидається.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...