• Мітинг у Торонто на підтримку тих, хто виходить із компартії Китаю

  • Четвер, 31 травня 2007 року

Вранці 20 травня понад 1000 чоловік зібралися в сквері "Квінс" у Торонто, щоб підтримати 22 мільйони людей, які заявили про свій вихід із Комуністичної партії Китаю (КПК). Чимало місцевих китайців взяли участь у мітингу, де вони вийшли з лав КПК під своїми справжніми іменами.

Лі Сяобай, з китайського міста Харбіна, промовив зі сцени: "Я сам не займаюся Фалуньгун. Моя тітка була репресована, коли мені було 17 років. Коли комітет громадської безпеки обшукував її будинок, вони знайшли сімейну фотографію. Тільки тому, що я був на цій фотографії, мені двічі приходила повістка з міліції. Зараз я маю на руках копії цих повісток".

"КПК використовує найжорстокіші методи для переслідування послідовників Фалуньгун. Сьогодні я привселюдно заявляю про вихід із лав молодіжної організації КПК і організації молодих піонерів під своїм справжнім ім'ям", - сказав Лі.Справжнє ім'я, не псевдонім

Житель Торонто Сан Далі заявив: "Я виходжу з комуністичної молодіжної організації й комуністичної піонерської організації під своїм справжнім ім'ям. Кажуть, що використання псевдонімів настільки ж ефективно, як і справжнє ім'я. Тоді чому я виходжу під справжнім ім'ям? Тому що я відчуваю від цього радість!"

"КПК, найреакційніша партія - лише «паперовий тигр». Понад 22 мільйони чоловік вийшло з неї, одже зараз КПК не небезпечніша від «паперового тигра». Вона схожа на зламану лампу без керосину, що колишеться на вітрі і яка у будь-який момент може згаснути". Пан Сан додав: "Я думаю, що прийшов час підписуватися нашими справжніми іменами, щоб вийти із лав КПК".

Пан Сан підкреслив, що, виходячи їх лав КПК і використовуючи  справжнє ім'я, ми заявляємо про свою позицію: "Я зневажаю тебе, КПК! Я не боюся тебе, злісна партіє!".

"Двадцять п'ять років тому китайці не насмілювалися говорити що-небудь погане про КПК, навіть конфіденційно. Тепер все інакше. Вже не буде жодних наслідків через те, що люди привселюдно критикують КПК. Навіть стає звичаєм - лаяти КПК, випиваючи за столом. КПК стала кращою? Звичайно, ні. Це тому, що КПК стає все більш слабкою. Вона не може надалі обманювати народ. Одже, якщо ви насмілюєтеся відкрито лаяти КПК, чому б вам не вийти з неї?".

Су Мін, який вийшов із лав КПК під своїм ім'ям, сказав репортеру: "Я вийшов із лав КПК, підписавшись своїм ім'ям, тому що мені немає чого приховувати. КПК виключила мене з партії й хотіла заарештувати через те, що я захищав демократію 20 років тому. Чого мені боятися?".

Су Мін підкреслив, що КПК підтримувала режим диктатури протягом 57 років. Кожній родині вона заборгувала життя й гроші. Багато з людей втратили свої робочі місця в Китаї. І будинки, і землі багатьох людей були незаконно конфісковані КПК.

Провести чітку межу

"Ми повинні чітко розмежувати себе від КПК у своїх думках". Су Мін сказав: "Нейтралізація злочинів КПК - лише справа часу, одже ми не повинні боятися ".

Громадяни Китаю Хоу Шен і Ши Цін також вийшли з комуністичної молодіжної й піонерської організацій, підписавшись своїми іменами. Вони сказали: "Ми щиро хочемо вийти з лав КПК. Вийти з партії під своїм ім'ям доставляє нам справжню радість!".

Чжан Ін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...