• 'Найважливіша мить в історії людства'

  • Четвер, 17 травня 2007 року

У березні цього року зареєстрована кількість людей, які вийшли з компартії Китаю (КПК), досягла 20 мільйонів. На 1 травня ця кількість склала 21 235 451 людей, що перевищує все населення Австралії і показує, що щоденно близько 30 000 чоловік залишають ряди партії.

"Це  найважливіший час в історії людства, - заявляє професор Чіоу (Chiou), викладач університету в Квінсленді. - У китайських комуністів великі проблеми".

"Селяни і робітники Китаю щодня влаштовують заколоти", - відзначив професор Чіоу в своєму виступі на мітингу в Брісбені 28 квітня, присвяченому виходу 20 мільйонів людей із лав КПК. Це один із багатьох таких мітингів, що проводяться в Австралії  і у всьому світі.

"Коли ця хронічна незадоволеність з'єднується з недавніми страхітливими одкровеннями про те, що КПК санкціонує видаляння органів у практикуючих Фалуньгун, то питання, коли розпадеться компартія Китаю, стає питанням часу", - додав професор Чіоу.

Рух виходу з компартії Китаю виник з появою на світ  Дев'яти коментарів про комуністичну партію, що вдарили КПК по вразливому місцю [http://ninecommentaries.com]. Дев'ять коментарів надихнули велику кількість китайців виходити з лав партії.

Щоб організувати процес виходу з партії людей, які передають свої заяви по телефону, направляють заяви факсом і електронною поштою, в 2005 р. у США був заснований Усесвітній Центр для виходу з КПК. Цей Центр тепер цілодобово надає свої послуги тим людям, які хочуть вийти з лав компартії та її дочірніх організацій, причому, у великих містах по всьому світі відкриті представництва цього Центру.

Представник в'єтнамської общини в Брісбені  Дак Мінх Труонг (Duc Minh Truong) повідомив, що він виступав на мітингу, присвяченому виходу з КПК, минулого року і передбачив, що кількість людей, які вийшли з компартії, що на той час складала близько 2 мільйони, зросте до 10 мільйонів наступного року. Пан Дук зізнався, що кількість 20 мільйонів далеко перевершила його очікування.

"Не ризикну знову передбачати,  - говорить пан Дук. - Я знову не вгадаю, але твердо вірю, що китайський комуністичний режим скоро розпадеться".

Сенатор-демократ Ендрю Бартлетт  виступив на підтримку тих, хто висловлюється за свободу і демократію не тільки на цьому мітингу, а також у Китаї.

"Мені здається, чим більше правди стає відомо про переслідування, про придушення основних свобод, про спроби  зруйнувати і запобігти прояву демократії, тим більша підтримка буде надана не тільки в Австралії, але й всюди в нашому регіоні і у всьому світі", - заявив сенатор  Бартлетт.

На мітингу в Брісбені також виступив Кен Френсіс (Ken Francis), представник  Національної цивільної ради (NCC); він повідомив, що вже понад 60 років NCC також бореться за демократичні свободи, і виразив підтримку всім тим людям, які хочуть побачити Китай такою країною, де люди можуть вільно "втілювати свої ідеали".

"Ми розуміємо те, що ви робите, ми розуміємо труднощі, з якими ви стикаєтеся у ваших пошуках, але ми розуміємо й те, що в кінці права людини і людський стан продовжуватимуть існування, і вони восторжествують", - сказав пан Кен.

На такому ж мітингу, проведеному в Мельбурні 21 квітня, представник Міжнародної Амністії  Робін Кілпатрік повідомила, що є безліч проблем, про які вона може говорити з погляду Міжнародної Амністії, оскільки в Китаї спостерігаються часті випадки порушення прав людини, включаючи переслідування політичних ув'язнених, відсутність свободи преси і репресії щодо Фалунь Дафа [Фалуньгун].

Пані Кілпатрік підкреслила, що швидко наближається час проведення Олімпійських Ігор 2008 р., проте обіцянки компартії Китаю в сфері прав людини так і не були реалізовані.

"Як для членів суспільства для нас дуже важливо продовжувати нагадувати Китаю про його зобов'язання щодо дотримання прав людини, оскільки вони готуються до проведення Олімпійських  ігор у себе в країні", - додала вона.

Доктор Річард Дінатейл, представник партії Зелених, і член міської Ради Джанет Райс  підкреслили важливість узгодження інтересів економічного характеру та інтересів, що стосуються прав людини.

"Ми не можемо ізолювати економічні цінності", - заявив д-р Дінатейл.

Володар срібної медалі в олімпійських змаганнях з плавання Джан Беккер відзначив у своєму виступі на мітингу, що поведінка КПК суперечить духу Олімпійських ігор, і потрібно докласти всіх зусиль, щоб зупинити переслідування, санкціоновані КПК щодо Фалуньгун, і поступово до початку Олімпійських ігор поліпшити обстановку з дотримання прав людини.

На мітингу в Мельбурні також виступили віце-президент Федерації за демократичний Китай Лян Юцань, колишній чиновник "Офісу 610" в Китаї Хао Фенцзюнь, представник Коаліції Розслідування Переслідування Фалуньгун в Китаї Сяо Чжунхуа і представник Центру для виходу з КПК Лін Мін.

Ша Адамс. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...