• Багато людей виходять з КПК на мітингу в Нью-Йорку

  • П'ятниця, 20 квітня 2007 року

Увечері 8 квітня близько тисячі чоловік зі всіх куточків світу зібралася в Манхеттені на площі Юніон Скуер у м. Нью-Йорку, щоб висловити підтримку більш ніж 20 мільйонам китайців, які вийшли з Комуністичної партії Китаю (КПК) та інших комуністичних організацій.

Учасники тримали величезні плакати китайською і англійською мовами і кричали: "Небо знищить КПК!", виражаючи тим самим своє велике сподівання на швидкий розпад китайського комуністичного режиму.

 Вранці того ж дня маршируючий Небесний Оркестр Фалуньгун також взяв участь у заходах. Крім того, багато чиновників виразили свою підтримку мітингу на вебсайті радіостанції Голос Надії.Корінь КПК вже висмикнутий

Гао Давей з Міжнародного Сервісного Центру  Виходу з КПК сказав, що двотижнева кампанія під назвою "Корінь КПК вже висмикнутий" отримала велику підтримку багатьох відомих людей і сотень організацій в усьому світі. З початком масової хвилі виходів з КПК у 2005 році китайське суспільство зазнало великих змін. Одна людина описала ситуацію в Китаї так: "Простий народ дізнався правду, мораль армії покотилася вниз, а серце партії було знищене".

До Міжнародного Сервісногой Центру Виходу з КПК надійшла незліченна кількість дзвінків з континентального Китаю з повідомленнями про те, як члени КПК та інші люди проводили масові репресії і потім отримали відплату за свої злочини.

Один поліцейський подзвонив і сказав, що глава Комітету 610 в провінції Аньхуей викинувся з вікна, написавши перед цим декілька історій, які викликали шок у місцевих жителів. Багато інших дзвонили, щоб розповісти про дивовижні події, що сталися з ними після того, як вони вийшли з КПК.

Китайський народ все ближче до свободи

Віце-президент Парламенту ЄС пан Едвард Макміллан-Скотт відправив листа на підтримку мітингу в Нью-Йорку, а також звернувся до присутніх через радіостанцію Голос Надії. Він побажав усього найкращого людям, які вийшли з КПК.

Пан Макміллан-Скотт повідомив, що Європейський Парламент щодня отримує свідчення, що викривають злочини китайського режиму. Ще він сказав, що китайський народ з кожним днем все ближче до свободи. Понад 100 народних судів виразили підтримку усебічним розслідуванням злочинів КПК.

Наступний Віце-президент Парламенту теж виступить проти властей Китаю з їх переслідуванням послідовників Фалуньгун, яке все ще триває.

Відкриття колишнього прихильника КПК

Колишній глава комуністичної комсомольської організації при факультеті іноземних мов Університету Фудань м. Шанхаю Лю Дон виступив з промовою на мітингу, розповівши, що колись він сподівався на те, що КПК зазнає внутрішньої реформи, і тому він захищав інтереси КПК за кордоном. Згодом він зрозумів, що КПК 14 років наживалася на економічних реформах у Китаї, крадучи те, що по праву належало китайському народу. Він побачив, чим насправді є КПК.

 Лю вийшов із КПК і прокомуністичної організації "Дружня Асоціація китайців за кордоном" на вебсайті виходу з КПК. Він звернувся до китайських студентів в інших країнах та інших китайців, які живуть за кордоном, щоб вони розпізнали дійсну суть КПК і побачили переслідування Фалуньгун.Вихід із КПК через мережу Інтернет і просто на мітингу

На підтримку мітингу також виступив професор Сунь Веньгуан з китайського Університету провінції Шаньдун через вебсайт радіо Голос Надії, викривши незаконне вторгнення КПК у приватну власність своїх громадян. Сунь виразив свою підтримку тим, хто вийшов із КПК, назвавши їхні дії "ефективним опором".

Китайські журналісти і демократичні активісти, зокрема Гуй Ваньцзю, Сунь Буер і Хе Вейхуа, виразили свою підтримку через радіо Голос Надії.

Інші уродженці материкового Китаю, зокрема Лі Фенцинь з провінції Хебей, Хуан Цин та інші з провінції Фуцзянь, Ван Юєхуа і близько 12 відомих людей з Шанхаю - всі опублікували свої заяви під час мітингу.

Шість членів Китайської Демократичної партії Свободи під керівництвом Чжен Кесює і вісім членів Світової Співдружності Китайської Демократичної партії (включаючи президента організації - Ван Цзюня) також оголосили про свій вихід із КПК.

Хе Бін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...