• Мітинг у Сан-Франциско, присвячений виходу 20 мільйонів з компартії Китаю і її дочірніх організацій

  • П'ятниця, 20 квітня 2007 року

Багатьом відомо, що в Китаї був імператор Цінь Ши Хуан. Але мало хто знає, що загибель династії Цінь пов'язана з прогнозом, написаним на кам'яному метеориті. На 36 році правління династії Цінь, з неба впав великий кам'яний метеорит. Деякі тоді побачили, що на ньому було написано «Імператор Ши помре, і земля розділиться».

Наступного року Цінь Ши Хуан помер. Минуло трохи більше року. Чень Шен і У Гуан підняли повстання. Предки 6 країн розділили землю і встановили свої держави. Через 3 роки після смерті Цінь Ши Хуана, династія Цінь прийшла до загибелі. Прогноз справдився.

Під час правління Чжі Чжен династії Юань в народі передавалися дитячі вірші: «Кам'яна людина з одним оком, підніме річку Хуанхе і Піднебесну до бунту». Пізніше канцлер Туо-Туо, схожий на кам'яну людину з дитячих віршів, будував споруду на річці Хуанхе. Потім по всій країні піднялися повстання, династія Юань загинула.

Вищезазначені історії дійсно відбувалися, про що записано в «Літописі про історію» та «Історії про Юань». Є ще один природний прогноз - на величезному камені в Китаї написано: «Китайська компартія загине».

У червні 2002 року в селі Чжанбу, повіту Пінтан, провінції Гуйян був виявлений камінь «Цанцзиши», якому 270 мільйонів років. На профілі, розірваного 500 років тому величезного каменя, природним чином складаються 6 ієрогліфів: «Китайська компартія загине».Серйозна заява «Великої Епохи» і божа воля, передбачена каменем

Можна сказати, що в якийсь важливий історичний момент доля китайської нації неминуче буде тісно пов'язана з появою божої волі.

Довжина цього каменя 7 метрів, висота 3 метри, вага перевищує 100 тон. Він порівняно твердий, на ньому важко щось висікти. За науковими дослідженнями слідів штучної обробки не виявлено. Довжина і ширина кожного ієрогліфа метр, почерк дуже чіткий, стиль стародавній - скромний і сильний. Ієрогліфи як рельєф виступають з поверхні каменя. Причому ієрогліф «загине», особливо великий. Він ніби вказує, що загибель китайської компартії дуже відрізнятиметься від природного занепаду звичайних династій і властей.

Про це дивовижне явище повідомлялося у понад 100 газетах, сайтах і на телебаченні, тільки ніхто не посмів говорити про ієрогліф «загине». Хоча камінь «Цанцзиши» показують туристам, їх попереджають, що можна тільки дивитися і не можна обговорювати. Кажуть, що вище керівництво китайської компартії в різний час відвідало цю визначну пам'ятку. Всі вони були приголомшені. Просто вони сподіваються, як Цінь Ши Хуан, затримати час падіння своєї влади.

Яка ж подія відбудеться в Китаї? Серйозна заява «Великої Епохи» в 2005 році розкрила цю загадку: «Китайський народ! Кінець компартії скоро наступить. Проте ця зла єретична релігія - компартія, протягом всієї своєї історії скоїла величезні злочини перед живими істотами, просвітленими і Буддами. Бог неминуче поквитається з цим злим дияволом. Ми серйозно заявляємо, що всі люди, які були в компартії і її дочірніх організаціях (відмічені печаткою звіра), повинні якнайскоріше вийти з них, стерти ганебну печатку...», «Ніхто не мине відплати, добро і зло чітко визначені; море горя має край, життя і смерть визначаються однією думкою. Люди, які були обдурені найзлішою єретичною релігією в історії (КПК), які були відмічені печаткою звіра, не упустіть цей шанс, час не чекає!»

У другій половині листопада 2004 року «Велика Епоха» опублікувала «9 коментарів про компартію». Цю книгу називають чудесною книгою, яка розкладає КПК. У ній вперше в людській історії чітко і глибоко проаналізована зла суть злого духу єретичної релігії - китайської компартії. Вперше чітко роз'яснена її суть, яка суперечить небу, землі, людству і Всесвіту.

Ця книга - смертельний вирок китайській компартії, яка шкодила людству понад 80 років і вважає Бога ворогом. Вище керівництво КПК розгублене. Воно навіть не використало свого звичайного хитромудрого способу - «створити атмосферу і вплив». Воно взагалі не сміє відверто обговорювати цю книгу, боячись, що люди поспішать прочитати її і дізнаються всю правду. При цьому КПК використовує передову технологію, підсилюючи блокаду Інтернету, пошти і телеграфу, щоб закрити канали надходження «9 коментарів» до Китаю.

Корінь єретичного духу китайської компартії вже висмикнутий

Незважаючи ні на що, «9 коментарів про компартію» розповсюджуються все ширше і ширше. За інформацією джерела з Китаю всі, від вищого керівництва китайської влади до простих людей, шукають цю книгу і з великим інтересом читають її. Після прочитання більшість людей сильно приголомшена. Вони дійсно зрозуміли, що кінець злої компартії близький.

Книга «9 коментарів» привела до великого потоку виходу з КПК. Чиновники від Центрального уряду до місцевих властей, вищі офіцери армії і прості люди, всі виходять з компартії, комсомолу і піонерії, для збереження своїх життів. Вони чітко побачили  злісність КПК, яка прогнила наскрізь. Історія знесе цю єретичну релігію. Історія веде людей до виходу з компартії, стираючи з них відмітки звіра. Цей процес вже не зупинити, він наростає.

За кількістю виходів людей з компартії ясно видно наближення кінця КПК

Зараз кількість людей, які вийшли з компартії, перевищила 20 мільйонів. Цегла розібрана, будівля зламана, повний кінець КПК недалеко. В останні 3 місяці щоденна кількість людей, які виходять з компартії, помітно зростає. З грудня минулого року щомісячно заявляють про вихід з компартії на сайті «Великої Епохи» більше мільйона чоловік. Кількість людей, які покидають КПК, зросла від 20-30 до 30-40 тисяч на день. Китайський народ заявляє, що вихід з компартії тепер є великою і приємною подією для людей. 20 мільйонів чоловік прокинулися, КПК психологічно розвалилася, корінь єретичного духу китайської компартії вже вирваний.

По всьому світі демократичні сили спільно організовують масштабні мітинги і ходи на тему: «Підтримка 20 мільйонів китайців, які вийшли з компартії». Людей закликають серйозно подумати про натяк небес і почути правду, щоб психічно підготуватися до загибелі КПК.

Китайській компартії довелося зізнатися в тому, що вона зустріла небувалу кризу керівництва

За статистикою китайських властей, у 2005 році в Китаї, в середньому кожні 6 хвилин, проводилися різноманітні протести. За різними повідомленнями, такі виступи, коли люди захищають свої права і протестують проти насильства, в 2006 році збільшилися. Майже щодня відбувалося декілька десятків і навіть сотень таких подій серед різних шарів суспільства.

У внутрішніх документах китайської компартії відмічено, що активні протести «викликають вагання у її керівництва». Під час численних виступів, Усесвітньому центру допомоги виходу з компартії і сайту «Велика Епоха» раз по раз направляються списки людей, які вийшли з компартії та її організацій. Люди хочуть розірвати всі зв'язки з КПК.

Велика кількість людей, які постраждали від політики КПК, прочитавши «9 коментарів», дізнавшись про виходи з компартії і ознайомившись з інформацією про криваві події, влаштовані компартією («кривава подія в селі Дунчжоу», «зняття чиновника з поста в селі Тайши»), прокинулися. Ці люди перестали розраховувати на КПК. Їхній рух «із захисту прав і проти насильства» піднявся на новий рівень - розкрити звірячі вчинки злої компартії, закликати світ підтримати вихід з компартії і, врешті-решт, розкласти КПК зовсім. Вони більше не благають злу компартію дати їм трохи щастя.

Народ в Китаї прокидається і це неможливо зупинити. Брехня, насильство і страх, на яких трималося тоталітарне керівництво, вже більше не діють. Як мовиться у старому прислів'ї: «Вода може підтримувати корабель, а може і перевернути його».

Військові активно виходять з компартії

Після публікації «9 коментарів», офіцери китайської армії, які мають вихід в Інтернет, незабаром почали поширювати «9 коментарів» і виходити з компартії. У березні 2005 року 46 немолодих військових з військово-промислової системи заявили про свій вихід з КПК. Це стало початком колективного виходу китайських військових з компартії.

У 2006 році потік виходу військових з компартії збільшився, особливо після березня 2006 року, коли було розкрито злочин - видаляня людських органів у живих учнів Фалуньгун. Широкі кола військовослужбовців були обурені. Багато хто почав заявляти про вихід з компартії і активно поширювати «9 коментарів».

Липень 2006 року почався під девізом: «Всенародний місяць виходу з компартії». Центр допомоги виходу з компартії і деякі організації, що беруть участь в цьому, отримують багато листів і дзвінків від військовослужбовців Китаю, з побажанням прискорити розкладання КПК.

За ініціативою деяких військових кіл, створений «Форум майбутнього Китаю» в Інтернеті. Його мета - розкласти злу КПК, зберегти стабільність китайського суспільства. Вже отримано багато проектів від різних осіб, зокрема офіцерів і чиновників з армії. Серед них є найважливіший проект припинення вбивств невинних людей китайською компартією перед своєю загибеллю. Керівники КПК в страхові, вони не знаходять собі місця.

У зарубіжних ЗМІ було передано, що КПК недавно склала «швидкореагуючу програму», спрямовану на нинішнє становище в армії. У ній йдеться, що у разі «критичного моменту» молодший склад армії може обійти своє начальство і доповісти КПК про ситуацію, а вище керівництво КПК також може в критичний момент обійти вищий склад військових і прямо управляти армією. Це свідчить про те, що КПК вже не може розраховувати на армію. Офіцери і солдати відвертаються від неї, щоб служити Батьківщині та народу. Це всього лише питання часу.

Основа китайської компартії розсипається

У 2006 році з керівного складу КПК регулярно, під справжніми іменами, в Центр допомоги виходу з компартії приходили колективні заяви про вихід. Навіть особи вищого керівництва з Чжуннанхай також дзвонили в Центр. Начальник секретаріату Асоціації науки і техніки провінції Шаньсі, чиновник китайської компартії, Цзя Цзя, який недавно покинув Китай, систематизовано розкрив зарубіжним ЗМІ, що комуністи і чиновники самі ненавидять цю партію, і хочуть, щоб вона розвалилася. Він пояснив, що «у китайської компартії насправді залишився тільки Центр».

Деякі особи з південної провінції Китаю, які вийшли з компартії, провели опитування серед 100 чиновників КПК, від рівня провінції до начальника відділу. Результати показали наступне:

1) На питання про безперспективність китайської компартії і думки про те, що «Небо знищує КПК», 100 % опитаних відповіли ствердно.

2) Що стосується «9 коментарів». Більшість чула про це. 17 чиновників прочитали цю книгу, серед них 11 вважають, що книга «9 коментарів» дуже добре написана, це смертельний вирок китайській компартії.

3) Що стосується відношення до виходу з компартії. 41 людина чітко заявили, що під вигаданим ім'ям можна вийти з компартії. 32 людини поки не хочуть виходити через економічні вигоди. 14 - бояться, що про вихід з компартії стане відомо і вони постраждають. 13 чоловік поки не хочуть вийти, і стежать за ситуацією. Проте ніхто не хоче заради злої КПК «віддати своє життя».

Вищезазначені факти говорять про те, що китайська компартія і її шкідливе вчення вже померли в душах людей. Це стосується і самих комуністів. Незабаром ми побачимо як зла влада КПК в найближчому майбутньому неминуче буде відкинута китайським народом, світом та історією.

Репресії Фалуньгун тільки прискорили кінець КПК

Останнім часом на сайті Фалунь Дафа, «Мінхуей», було опубліковано щонайменше 10 тисяч випадків отримання злими людьми відплати. Деякі загинули в автомобільних катастрофах, деякі вбиті блискавкою, деякі померли через дивні хвороби, деякі вбили себе черех душевні терзання. Злі люди своїми злочинами іноді навіть накликали біду на своїх рідних. Серед людей, що отримали відплату, є чиновники на рівні повітів, начальники міліції, судів, офісів «610», секретарі різних комітетів, завідувачі дільничними комітетами і т.д.

В аналізі сайту «Мінхуей» відмічено, що все це лише початок небесної відплати. Бог милосердний і спочатку карає невелику кількість людей для попередження. У нинішній історичний момент, коли небо знищує КПК, всім людям, які йдуть у неї на поводі, не хочуть прокинутися і вийти з її лав, загрожує небесна кара. Це дуже серйозно.

Небувале зло на Землі

06.07.2006 р. Канадська незалежна група розслідування опублікувала свій звіт. У ньому підтверджується, що в Китаї, принаймні, протягом 5 років видаляють велику кількість органів у живих учнів Фалуньгун і незаконно торгують ними для отримання величезних прибутків. У документі називають ці злочини «небувалим злом на Землі».

Китай зараз став провідною країною за кількістю пересадок людських органів. Світ дивується з постачань такої кількості органів. Видаляння органів у живих учнів Фалуньгун приносить величезні прибутки, які Цзян Цземінь і китайська компартія використовують в переслідуваннях Фалуньгун. Ці жахливі злочини далеко перевищили страшні вчинки фашистів.

У багатьох прогнозах відмічено, що людство зараз знаходиться в особливому періоді. Серед різних націй, в різних регіонах світу покоління за поколінням передають такі прогнози - «Прогноз Нострадамуса», «Прогноз Майя», «Прогноз Хопі», «Пам'ятні записки Геана», «Одкровення Іоанна Богослова» і т.д.

Коли людська історія пройде цю останню сторінку, наступить критичний момент! Кожній людині необхідно зробити свій вибір між життям і смертю. За прогнозом стародавніх майя, з 1992 року по 2012 рік людство увійде до особливого періоду «очищення». За щоденною інформацією астрономів видно, що у Всесвіті відбуваються величезні зміни. Астрономи здивовані і приголомшені.

В «Одкровенні Іоанна Богослова» відмічено, що червоний дракон, перед своїм знищенням з усіх сил хапається за китайські та західні життя, щоб поховати їх разом із собою.

У пісні «Милосердя» концерту Шень Юнь, який гастролює по всьому світі, є рядки:

Ти знаєш, чому я тобі роз'яснюю правду?

Не хочу, щоб ти став таким, як я.

Тим більше не хочу змінити твою віру.

Тільки хочу, щоб ти зрозумів

Хитромудрий план сатани.

Милосердя не дає мені спостерігати,

Як ти разом з червоним дияволом потрапиш у біду.

Небо знищить цього червоного диявола.

Бог велів мені рятувати всіх.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...