• Франція: Підтримка 20-ти мільйонів людей, які вийшли з КПК, і заклик до звільнення Ма Цзяня і Ма Хуей

  • Четвер, 17 травня 2007 року

4 квітня 2007 року Асоціація Фалунь Дафа Франції, французький Центр допомоги для виходу з КПК (Комуністична партія Китаю) і китайці, які живуть у Парижі, провели мітинг перед Посольством Китаю в Парижі, щоб підтримати 20 мільйонів людей, які вийшли з КПК.Учасники виразили протест проти  незаконного викрадання китайською поліцією і арешту практикуючого Фалуньгун Ма Цзяня (Ma Jian) і закликали людей проявити увагу до незаконної депортації владою Росії до Китаю Ма Хуей, втікачки, яка знаходиться під захистом ООН, і її дочки. Вони також намагалися пояснити персоналу посольства, що кількість китайців, які вийшли з КПК, досягла 20 мільйонів, і що персонал повинен погодитися із ситуацією і вийти з КПК, щоб забезпечити своє власне майбутнє.

Пан Ханлон Тан (Hanlong Tang), президент Асоціації Фалунь Дафа, сказав, що мітинг протесту проводився перед Посольством Китаю тому що вони хотіли передати повідомлення у двох частинах жителям Франції і персоналу посольства. Спочатку вони хотіли виразити протест проти незаконного викрадання китайською поліцією і арешту практикуючого Фалуньгун Ма Цзяня, генерального директора французької компанії насосів для Китаю і Північно-Азіатського району.

Ма Цзянь, практикуючий Фалуньгун, був арештований у своєму офісі в Пекіні китайською поліцією 28 лютого 2007 року. Протягом трьох тижнів йому «промивали мізки», а потім відправили до в'язниці Дунчен (Dongcheng) в Пекіні. Членам сім'ї не дозволили відвідати його. Через це вони дуже хвилюються про його безпеку. КПК з 1999 року внаслідок переслідувань замордувала до смерті понад 3000 послідовників Фалуньгун, ще багатьох  було вбито для отримання їхніх внутрішніх органів.

Тан говорить, що понад 20-ть мільйонів китайців вже вийшли з КПК і пов'язаних із нею організацій. Він сподівається, що співробітники посольства також вийдуть з лав КПК, щоб забезпечити своє життя, зрозуміти ситуацію і не слідувати за КПК по шляху знищення. У багатьох країнах, включаючи Францію, КПК розіслала багато секретних агентів, і вони співробітничають з посольствами, щоб провокувати ненависть до Фалуньгун.

КПК розгорнула свої гангстерські методи по всьому світу, щоб переслідувати дисидентів і практикуючих Фалуньгун. Один із найочевидніших випадків мав місце в Росії, звідки біженка ООН Ма Хуей і її дочка були насильницьки вислані назад до Китаю, і їхнє місцезнаходження залишається невідомим.

Пан Ху (Hu) з французького Центру допомоги для виходу з КПК у своїй промові звернувся до дипломатів і персоналу посольства. Він сказав: "Перед лицем величезного руху виходу з КПК і її засудження, не зволікайте, аби зберегти своє життя. Ясно усвідомте, що КПК - джерело всього зла і вийдіть заради вашого життя і майбутнього".

Він сказав: "20 мільйонів - це значна кількість. КПК не представляє Китай. КПК - не китайська традиція. Це стороння сила і найбільша примара на цій планеті. Щоб гарантувати вашу безпеку, життя і щастя, поспішіть і вийдіть з КПК. Червона стіна КПК рушиться, і дух КПК знищується. Не ставайте жертвами руйнування КПК. Ми сподіваємося, що ви ясно зможете побачити ситуацію і засудити цю злу організацію".

Алекс із французької Асоціації Фалунь Дафа говорив про переслідування Фалуньгун Комуністичною партією Китаю з 1999 року для видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун для продажу. Він переконував людей врятувати Ма Цзяня і Ма Хуей.

Під час мітингу учасники використовували гучномовець, щоб передати своє  повідомлення на китайській і французькій мовах працівникам посольства. Вони сказали, що судний день для КПК швидко наближається: "Припиніть іти за КПК і переслідувати Фалуньгун, не ставайте жертвами руйнування КПК, думайте про ваше власне майбутнє і приєднуйтеся до інших для виходу з КПК".

Джерело: minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...