• Віха в розкладанні КПК - вихід 20 мільйонів чоловік з компартії

  • Неділя, 13 травня 2007 року

Минулої неділі, в Окленді, пройшов захід, приурочений виходу 20 мільйонів китайців з КПК (Комуністичної партії Китаю) і споріднених із нею організацій.    

   

Площу Ауті в Окленді пожвавив марш Небесного оркестру,  який відкрив мітинг.  Звуки духового оркестру, здавалося, очищали душі присутніх на цій історичній події. Близько сотні людей зібралися, щоб послухати виступи представників різних організацій, які виступали за падіння комунізму в Китаї і світі.

Хвиля виходів з КПК почалася в листопаді 2004 року після того, як Велика Епоха опублікувала серію редакційних статей «9 коментарів про комуністичну партію», які викривають історію і  природу КПК з безпрецедентною глибиною і ясністю.

 

Головний редактор Великої Епохи в Новій Зеландії Сем Мерфі пояснив важливість книги для сучасного світу на тлі зростаючого інтересу до Китаю, особливо у сфері торгівлі.

 

«Коли люди ведуть справи з режимом, таким як КПК, вони повинні знати з ким мають справу. Велика Епоха це усвідомила і опублікувала «9 коментарів» з метою дозволити світові зрозуміти історію і натуру КПК», - сказав він.

 

Дослідження, проведене минулого року Гарвардським університетом,  показало, що китайський режим піддає цензурі веб-сайти, особливо ті, які  мають політичне забарвлення.  Тестування доступу в Інтернеті показало, що 80% «політичних» сайтів заблоковано, серед яких «9 коментарів» опинилися серед лідерів.

 

«Якби в Китаї не було жорсткої цензури в Інтернеті і «9 коментарів» не були заборонені, то компартію залишило б набагато більше людей, ніж 20 мільйонів», - сказав Мерфі.

 

«Китайський комуністичний режим є організацією,  відповідальною за масові вбивства; з того часу, як він захопив владу, було вбито понад 80 мільйонів чоловік. Люди, чиї віра або ідеї відрізнялися від комуністичних, зазнавали серйозних переслідувань, тортур і знищувалися. Зараз КПК ретельно приховує ці факти».

 

Цзя Коу, син відомого перебіжчика, який втік з  Китаю минулого року після того, як висловлював демократичні ідеї, також виступив на мітингу.

 

Цзя Коу, який живе в даний час в Окленді, де його батько намагається отримати політичний притулок, сказав: «Китайський народ поступово звільняється від терору комуністичного режиму».

 

«У цей похмурий період історії Китаю, кожен, хто знайде в собі сміливість вийти з КПК, стане національним героєм,  і матиме чудове майбутнє», - сказав він.

 

Сю Пій вважається одним із найбільш видатних сучасних німецькомовних поетів.

 

«Я присутній на заході, присвяченому виходу з КПК вчетверте. Перший раз це було в Німеччині в Кельні у квітні 2005 року, коли відзначався вихід 1 мільйона чоловік. Другий раз - в Австралії в Сіднеї у листопаді 2006 року, святкуючи вихід 15 мільйонів чоловік. У березні цього року я відвідав захід, приурочений до виходу з компартії 20 мільйонів у Сан-Франциско.

 

Це говорить про те, що китайці живуть у всіх куточках світу. Це також свідчить про те, що китайські люди, які живуть за кордоном, насолоджуються всіма правами людини, які включають свободу віросповідання, зборів та інформації.

 

Китаєць або китаянка, варто лише їм опинитися за межами Китаю, починають розуміти, що китайський комуністичний режим насправді позбавив людей їхніх людських прав, позбавив гідності та свободи, якими повинна володіти людська істота.

 

Тому китайці, які живуть за кордоном,  несуть зобов'язання донести правду до китайців у КНР, дозволивши кожному дізнатися темну історію Китайської комуністичної партії. Вихід з КПК - це перший крок на шляху до повалення комуністичної культури» - закінчив Сю.

 

Вейгуан Чжун, член  Китайського ліберального культурного руху і радіо «Вільна Азія», Німеччина: «Рух по виходу з КПК розповсюдився по всьому світу. Мета Китайського ліберального культурного руху - зруйнувати комуністичну партійну культуру.

 

Рух виходу з КПК є безпрецедентним в історії, викликаний прагненням китайського народу і всіх людей до свободи. Деякі люди сумніваються щодо реальності цифри  20 мільйонів, але я вірю, що ця цифра реальна і відповідає дійсності. Насправді, кожен китаєць лає КПК.

 

Ми тут закликаємо приєднатися до нас. Цей рух торкається кожного і здійснить вплив на долю і майбутнє наших дітей і внуків».

 

Лю Ян, член Китайського ліберального культурного руху в Новій Зеландії: «Рух виходу з КПК дуже значний,  він спрямований проти авторитаризму і лиходійств, що чиняться в Китаї. «Кажучи з історичної точки зору, в Угорщині був антикомуністичний рух, у Польщі - профспілковий рух, а в Китаї зараз - рух виходу з КПК. Я щиро сподіваюся, що насильство і заколоти залишаться у минулому назавжди».

 

Рабі Девіс. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...