• Гасла «Небо знищує КПК» з'являються всюди

  • Середа, 2 травня 2007 року

Борець за демократію з провінції Хунань пан Хе Вейхуа недавно написав статтю під назвою "Гасла "Небо знищує КПК" з'являються всюди; чиновники рятуються втечею".    

      

У цій статті він відзначає, що багато гасел «Виходь з КПК» можна побачити як на головних вулицях міст Китаю, так і у вузьких провулках. Він говорить, що люди відчувають огиду до корупції китайської компартії (КПК) і її беззаконних вчинків, і те, що «Небо знищує КПК», є беззупинною тенденцією, яка відображає волю народу.

Велика Епоха взяла інтерв'ю у пана Хе Вейхуа з провінції Хунань.Написи «Виходь з КПК» з'являються всюди

Хе Вейхуа говорить: «Я часто бачу ці написи на стінах громадських будівель, в житлових районах, на електричних стовпах, на дверях  магазинів, на великих вулицях і у вузьких провулках, а також на кожному поверсі східцевих майданчиків. Одного разу хтось залишив брошуру "Дев'ять коментарів про комуністичну партію" біля моїх дверей».

Він розповів, що був дуже розгніваний тим, що влада стежила за ним протягом довгого часу, тому, коли він бачить такі гасла, вони надихають його. Хе сфотографував їх - деякі плакати приклеєні на сільськогосподарських ринках, і багато людей можуть побачити їх. Коли він фотографував, люди з цікавістю дивилися і посміхалися.

Щодо величезної кількості (20 мільйонів) китайців, які вийшли з КПК, Вейхуа сказав, що це відображає волю народу і є беззупинною тенденцією.

Він підтвердив, що всі хочуть вийти з компартії. Просто деякі люди побоюються, що, коли вони публічно заявлять про вихід, то вони можуть втратити роботу, соціальний статус або допомогу (пенсії), яку вони отримують. В даний час люди приєднуються до партії заради економічних інтересів. Вступивши в партію, людина здобуває владу і економічні вигоди; КПК перетворилася на партію, що забезпечує людей вигодами.

Хе Вейхуа згадав про те, що в Китаї багато безробітних і звільнених робітників; вони отримують всього лише близько 100 юанів ($12). Компартія не піклується про них, і в них немає майбутнього, тому вони хочуть вийти з КПК.

Люди відчувають велику огиду до корупції в компартії, її беззаконня і нелюдяності. Більш того, КПК не піклується про простих людей. За процвітанням, про яке повідомляють ЗМІ [Китаю], насправді ховається обурення людей, у багатьох з яких немає ні будинку, ні роботи, ні гарантії того, що завтра вони не голодуватимуть.

Плакат «Небо знищує КПК» випромінює чисту енергію

Хе Вейхуа пише у своїй статті: «Подивіться уважно... цими гаслами всіяні гори і долини. Вони з'являються у великих кількостях, охоплюючи всі області, подібно до реклами, яка цілком заповнила небо і землю».

Він сказав, що в людях, які всюди поширюють ці гасла, відчувається прихована сила.

«Це якась чиста енергія. Ви не зрозумієте цього, поки самі не побачите. Здається, що китайська компартія спокійна, неначе нічого не відбувається, але написи «Небо знищує КПК» з'являються скрізь, вони відображають почуття народу. Завдяки могутній силі суспільства, вона [КПК]  остаточно потерпить крах».

Хе Вейхуа, прихильник і активіст демократичного руху з 1989 року. З того часу він зазнає сильного тиску. У 1998 році він припинив займатися своєю десятирічною дослідницькою діяльністю і почав писати правду в умовах деспотичного режиму.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...