• Міжнародний суд над комунізмом відбудеться в Україні

  • Понеділок, 25 червня 2007 року

У жовтні цього року в Києві заплановано проведення Міжнародного суду над комунізмом. До оргкомітету Суду увійдуть громадські організації, політичні партії, науковці та історики, які довгий час працювали у напрямку розкриття злочинів комуністичного режиму в Україні та світі.22 квітня, в день народження Леніна, відбувся  перший захід, а 22 червня, в день початку Другої світової війни – другий захід щодо підготовки міжнародного суду - круглий стіл на тему „Від ідей за Світове панування – до Світової війни. Друга світова війна очима сучасного українця».  Одним з найважливіших моментів на круглому столі стало розкриття тісної співпраці між гітлерівською Німеччиною і СРСР з метою створення нового світового порядку – розподілу світу між ними. У доповідях науковці висвітили і аргументували постулати марксизму, як рушійну силу злочинів комуністичних режимів у світі і обгрунтували неминучість покарання за ці злочини.

- Обидві сторони жадібно хотіли захопити світ, вони втягнули український народ у величезну трагедію, яка стосувалася цього перерозподілу. Українців використовували як гарматне м'ясо. У цій війні загинули дуже багато українців не за нашу національну ідею, а за ідею комуністичного правління у всьому світі, - заявила ініціатор створення Оргкомітету Міжнародного суду над комунізмом Вікторія Омельченко.

Активістка додала, що організатори круглого столу вважають, що в 1991 р. Україна отримала суверенітет тільки на папері. На сьогоднішній день в наший країні все ще продовжується радянська окупація, а уряд України складається з комуністів.Організатори планують залучити і міжнародну громадськість, а саме, країни, які постраждали від комуністичного режиму, в яких „розуміють наскільки термінова і важлива ця проблема». Зокрема, недавно відбулася попередня розмова з Вільнюсом - містом, у якому  10 років тому вже проводився міжнародний суд. До того ж, за словами пані Омельченко, зараз створюються регіональні і закордонні осередки активістів, які сприяють забороні комуністичної ідеології в інших країнах.

Також триває процес обговорення юридичних аспектів міжнародного права, для того, щоб зробити цей суд не тільки громадським, але й залучити незалежних суддів із різних країн світу.

За словами організаторів, результатами Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства повинні бути не тільки засудження комуністичної ідеології, але й отримання безперечних підстав для заборони Комуністичній партії України і сприяння повній люстрації влади - державних і партійних діячів - на території України. Також організатори сподіваються „заборонити пропаганду антилюдської і антиукраїнської ідеології комунізму».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...