• Лист: Районні начальники партії контролюють китайські студентські асоціації у Франції

  • Вівторок, 17 липня 2007 року

Існує довга історія контролю комуністичного режиму Китаю над закордонними китайськими студентами і вченими.

На початку 1980 років після складання іспиту з іноземної мови і суворого політичного контролю, я дістала можливість навчатися в Парижі, у Франції за рахунок бюджетного фінансування. З того часу я здобула глибоке розуміння того, до якого ступеня режим контролює закордонних китайців.

Партійний начальник КПК управляє студентами

У той час районний начальник партії відповідав за великий район у Франції. Разом з керівниками місцевих студентських асоціацій він контролював закордонних студентів, аспірантів та вчених, які приїжджали.

Протягом цього часу районним начальником партії був пан Ван. Спочатку він працював у Китайській Академії Наук, а потім був відправлений за кордон на чотири роки для закінчення навчання. Китайське посольство компенсувало всі витрати, пов'язані з його діяльністю. Кожного разу, коли керівники КПК відвідували країну, він організовував натовп людей, які їх вітали. Він також влаштовував обіди під час свят і китайського Нового року для того, щоб дізнатися, про що думають студенти, про їхню діяльність. Саме таким чином режим перетворює студентів і вчених на своє політичне знаряддя.

За співробітниками посольства організовано ретельне стеження

Деякі працівники посольства також були вкрай роздратовані цим видом жорсткого контролю. Одного разу другий секретар посольства розповів мені, що для здійснення стеження один за одним, працівники посольства повинні завжди бути у супроводі щонайменше ще одного співробітника. Режим дуже боїться дезертирства. Деякі працівники посольства навіть заздрили мені, оскільки я жила досить далеко від посольства, і мені не доводилося страждати від такої кількості обмежень.

Недавно пан Чень Юнлінь та інші чесні люди також виступили з викриттями того, як китайське посольство контролює закордонні китайські асоціації і примушує людей ставати шпигунами КПК. Це дуже сумно. Я пишу цього листа, щоб порадити тим людям, які продали свої душі заради особистих інтересів: покладіть якнайскоріше край контролю злої партії. Не дайте режиму, який скоро потерпить крах, затягнути себе в могилу разом із ним.

Алан. Спеціально для Великої Епохи
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...