• Китайці, які знаходяться у Лос-Анжелесі підтримують 31 мільйон співвітчизників, що вийшли з КПК

  • П'ятниця, 14 березня 2008 року
У Лос-Анджелесі в парку Vincent Lugo багато китайських товариств і організацій, а також місцеві жителі, які приєдналися до них за особистою ініціативою, провели 2 лютого мітинг на підтримку 31 мільйона хоробрих китайців, що вийшли із злобної комуністичної партії Китаю. Вони виразили протест проти репресій, КПК, що проводяться стосовно послідовників Фалуньгун, засудили недієздатність уряду Китаю в ліквідації наслідків сильного снігопаду, що привело до загрози життю людей. Мітингуючі виразили надію, що ще більша кількість китайців, усвідомивши справжній стан справ, зможе вийти з КПК і вибрати для себе краще майбутнє.

В кінці 2004 р. редакція The Epoch Times опублікувала серію статей «Дев'ять  коментарів про комуністичну партію» і створила сторіночку на своєму сайті для розміщення заяв про вихід з КПК та її дочірніх організацій. Кількість заяв протягом цього періоду зростала з кожним днем і на сьогоднішній день досягла позначки 31 792 638 чоловік, що означає неминучий розпад КПК. П'ять чоловік, які виступили на мітингу, викрили злісну природу КПК з різних точок зору і звернулися до людей із закликом обрати краще майбутнє. Після завершення, учасники акції роздали матеріали, що викривають КПК, по вулиці Valley Boulevard, в місці компактного проживання китайців і показали банери:  «Небо знищує КПК», «Широке розповсюдження «Дев'яти коментарів» і вихід з КПК принесе користь тобі і Батьківщині», «Підтримуємо вихід 31 мільйонів хоробрих китайців із злобної КПК» і так далі.

Розкладання КПК це не тільки справа китайців, але й міжнародна справа

Лі Хайлунь, волонтер у Всесвітньому центрі допомоги по виходу з КПК сказав, що розкладання КПК це справа не тільки самих китайців, але й важлива справа для всіх народів світу.  Він додав, що хвиля виходу з КПК, яка досягла 31 мільйона чоловік, є духовним пробудженням і моральним відродженням  народу Китаю і торкнеться сотень мільйонів і навіть мільярда китайців. В майбутньому ще більше людей виходитимуть із злобної КПК.  Сьогодні в міжнародному співтоваристві, така мирна, розумна і ненасильницька поведінка китайського народу в процесі розкладанні КПК вже дістала широке схвалення і підтримку. Ми живемо в історичний  момент формування нового Китаю, волонтери Центру допомоги по виходу з КПК гаряче поздоровляють 31 мільйон китайців, що вибрали нове майбутнє.

Він висловив сподівання, що ще більша кількість людей прикладуть зусилля для широкого розповсюдження «Дев'яти коментарів» і сприятимуть хвилі виходу з КПК і подякував міжнародним і суспільним організаціям,  а також всім добрим людям, які підтримали процес виходу з компартії Китаю.

Подати підтримку Фалуньгун - це означає підтримати себе

Після публікації відкритого листа в листопаді минулого року із зверненням до керівників КНР голови КПК Ху і прем'єр-міністра Вень, він одержав листи. Деякі питали його, чому він бере участь в діяльності Фалуньгун. Він сказав, що надати підтримку Фалуньгун - це означає підтримати себе. Чень Чжоу додав, що багато послідовників Фалуньгун поміщені у в'язницях Китаю, до них застосовують жорстокі тортури,  одночасно з цим, багато представників  зарубіжних демократичних рухів, такі як  Ван Цзяньган, Ян Цзяньлі, були недавно звільнені з в'язниць Китаю.  У цих людей однакові цілі - боротися проти автократії і деспотії, стверджувати свободу і демократію, за що вони й зазнали нелюдяних репресій.  У такій ситуації не має значення членами якого демократичного руху або демократичної партії ми є, ми всі повинні відкрито підтримати Фалуньгун, тому що це те ж саме що підтримати себе.

Колосальна різниця між  пропагандою КПК і реальними діями з усунення наслідків від стихійних лих

У Фань, головний редактор журналу "China Affairs" підкреслив у своєму виступі про сильний снігопад в  південних провінціях Китаю, який призвів до серйозної загрози для життя людей. У ці райони практично не надходить електрика, немає бензину, рух транспорту паралізований, існує гострий  дефіцит рятувальних коштів і матеріалів. Деякі села і міста знаходяться  в повній ізоляції від зовнішнього світу, тоді як уряд КПК продовжує звичним чином пропагувати успіхи в порятунку людей, які потерпіли від стихійного лиха, ігноруючи існування колосальної різниці між фактичними результатами і пропагандою. Хоча сума податкових надходжень в казну складає 5000 мільярдів на рік, але за такого великого лиха уряд виділив лише 0.1 мільярд юанів на порятунок 100 мільйонів потерпілих, що складає лише 1 юань на кожну людину.

Іноземцям важко зрозуміти ступінь злісності КПК

Далі він сказав, що іноземцям важко зрозуміти ступінь злісності КПК. Він сам жив у Китаї декілька років, його подруга з Пекіна розповіла йому, що будучи зовсім маленькою вона була сильно налякана бандитами КПК. Вони направили на неї зброю і почали погрожувати, що якщо ти хочеш, щоб ми не вбили твого батька, то швидше придумай для цього відповідний аргумент, який би нас влаштував. І до цього дня, багато китайців не можуть відрізнити зло від добра, правильне від неправильного. Наприклад, Мао Цзедун повинен нести відповідальність за насильницьку смерть від 60 до 80 мільйонів китайців, але досі ще деякі люди схвалюють його дії. Багато людей все ще залишаються байдужими побачивши картини із зображенням репресій і тортур над послідовниками Фалуньгун. Альберт вважає, що це дуже сумний прояв, ми повинні засудити страшну тиранію з боку КПК, а не китайців.

Голова Соціал-демократичної партії Китаю Лю Іньчуань у своїй промові сказав, що він твердо вірить в неминучу загибель КПК, це є вищим знаменням, волею небес. Він навів ще декілька  відомих прогнозів з історії Китаю, зокрема вірш «Квітка Сливи»,  "Туй бэй ту"- даоська книга  пророцтв "Плани, виведені із спини», загибель династії Чань та інші, які безумовно показують, що загибель КПК це історичний закон, це незворотна тенденція. Хоча зовні створюється враження, що КПК має могутнє озброєння для створення загрози всьому світу, але це лише схоже на ослячий послід, який блищить тільки на поверхні. Компартія вже втратила контроль над армією, країною і народом. А послідовники Фалуньгун допомагають ще більшій кількості людей вийти з лав КПК, що приведе до її остаточного розкладання і краху.

Загибель КПК неминуча - стверджують учасники мітингу

«Сподіваюся, що такі акції проводитимуться стабільно до повного розкладання КПК. Я вважаю, що ті, хто вийшов із КПК чинять правильно, зректися тиранії, це саме і є пробудження. Ми і так ненавидимо КПК, з дитинства я бачив і особисто на собі відчув репресії  КПК, компартія завжди бреше, одурюючи народ», - продовжив Чжу.

Дружина пана Чжу висловила сподівання, що захід щодо виходу з КПК триватиме тому, що народ Китаю дуже страждає. «Я підтримую вашу справу, тиранія КПК рано чи пізно зазнає краху. Сподіваюся, що ви продовжите цю справу, не зупиняючись на півдорозі.  Зараз народ Китаю так сумно живе, що не знає як вижити, вже став бездушним від бідності», - сказала вона.

Один із присутніх на мітингу китайців Хуан Лайвень, переїхав жити в США з В'єтнаму 20 років тому. Він сказав, що у нього залишилися страшні спогади про КПК, яка підтримує компартію В'єтнаму і дуже сильно шкодить народу В'єтнаму. Якби не було підтримки з боку КПК, в'єтнамська компартія давно  б зазнала краху. Хуан знає про те, що з 1949 року КПК насильно окупувала Китай. Він сказав, що книга «Дев'ять коментарів» дуже добре написана і вірить, що КПК неминуче розвалиться.

Му Цзе. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі