• Чому західні чиновники бояться КПК

  • Четвер, 21 лютого 2008 року

Система правління компартії Китаю, що насаджується китайцям протягом кількох десятків років, викликає у них несвідомий страх - це цілком зрозуміло. Проте ми можемо відмітити, що уряди західних країн, де постійно звеличуються демократичні цінності, також відчувають страх перед КПК.

Деякі високі чиновники відмовляються прямо висловлювати свою думку, коли справа стосується КПК. Вони побоюються ненароком висловити щось зайве, що може спричинити втрату посади. Навіть у вузькому колі близьких людей, коли розмова заходить про істотні питання у цій ділянці, заради своєї безпеки й страху бути підслуханими, вони вимикають стільникові телефони. (Примітка перекладача: Шпигунська мережа КПК розкидана по всьому світу і використовує сучасні технології, за допомогою яких можна прослуховувати стільниковий телефон, що лежить поруч).

Ці державні службовці відчувають страх, тому що не знають природи КПК? Ні. Під час приватного обговорення питань ці чиновники добре з нею обізнані. Тоді що спричинює такий широкомасштабний прихований страх перед КПК?

Можливо побоювання, викликані економічними або політичними інтересами? Можливо, але це не головна причина. Наприклад, США співробітничає із західними країнами, але якщо між ними виникне розбіжність, то проблеми вирішуватимуться відкрито без остраху викликати погані наслідки.

Людям, які живуть у вільному демократичному суспільстві, важко відповісти на поставлене питання. Насправді, це не означає, що західні люди бояться бандитів, вони добре знають, що КПК є злісною бандою гангстерів. Ключова причина полягає в тому, що вони звикли до західних законів і порядків, і коли щось трапляється, вони звертаються в поліцію або до суду.

Проте, як тільки людина усвідомлює, що перед ним зграя бандитів, і ніхто не в змозі зупинити їх, і немає такої поліції та суду, куди є можливість звернутися із скаргою на них, і ці негідники можуть зробити все, що захочуть, і навіть волання про допомогу не допоможуть, то це викликає надмірний страх. У таких випадках, вони навіть не насмілюються відкрито висловлювати правду про них.

КПК добре вивчивши психологію людини, що живе в західному суспільстві, не маскуючи своє справжнє обличчя, із задоволенням повчає їх. І чим злісніші представники цієї банди, тим ефективніші отримувані результати.

Недавно The Sydney Morning Herald і відомий англійський тижневик The Economist повідомили, що за останні 20 років «Мрія Кейта Руперт Мердока була розбита в Китаї», відомий медіамагнат Кейт Руперт Мердок цілився на Китай, вклав два з лишком мільярди доларів, але на сьогоднішні вже зазнав збитку розміром у половину цієї суми. Кажуть, що для того, щоб догодити високим чиновникам КПК, він щедро обдаровував їх, сподіваючись одержати вигоду, і навіть одружився з молодою китаянкою, яка народила двох дочок. Він найняв їм няню, що говорить китайською, щоб виростити дітей у двомовному середовищі.

Але один із найбільших медіамагнатів Європи й Австралії не очікував, що маком сяде, і навіть боявся розповідати про це. Колишній співробітник його компанії недавно видав книгу, яка пролила світло на його справжнє становище. Цей факт свідчить про те, що як тільки магнат має справу з 100% негідником, він більше не магнат, а сльота. Немає поліції, немає суду, бандит домінує над усім. Відомий Кейт Руперт Мердок так і не зміг виграти в цій грі, здався й перенацілився туди, де грають за правилами, на «Times Wall Street».

Це приклад того, як риба сама заковтує гачок. Час від часу КПК за власною ініціативою піднімає скандал за кордоном. Недавно декілька консулів написали листи державним службовцям в США з наклепом на Фалуньгун і почали шантажувати їх, щоб змусити їх не надавати підтримку виступам танцювального колективу «Божественне мистецтво»

За великим рахунком це втручання у внутрішні справи США, щонайменше це безрозсудні скандали. З цими хуліганськими витівками американці нічого більше не могли зробити, як просто викинути їхні листи у відро для сміття, не знаючи, що ще можна з ними вчинити.

Насправді є один гарний спосіб - це викрити хуліганські вчинки КПК. Проте людям важко зрозуміти, чому цей метод ефективний.

У вільному суспільстві люди діють за певними правилами, мало таких, які виходять за ці рамки, навіть розлучення проходять мирно. Викривати хуліганські вчинки КПК західні чиновники психологічно не готові і навіть не замислювалися над цим. Люди, що вийшли з тоталітарних систем знають, що це дієвий метод, щоб протистояти КПК.

Не обов'язково викликати поліцію або подавати до суду, досить розголосити факти, публічно заявити, викрити злочини, щоб увесь світ дізнався про це і засудив їх.

Цей трохи незвичний метод рідко застосовується в демократичних країнах, але він найкращий спосіб, щоб зупинити бандитів КПК. Чим більше людей зможуть розголосити такі факти, викрити їх, тим менше КПК хуліганитиме.

Мислення й спосіб життя людей, що перебувають під тиском тоталітарного правління, відрізняється від тих, хто живе в демократичних країнах. КПК знайшла велику лазівку, штовхаючи моральність вниз за допомогою афери, образи добрих людей з цивілізованих суспільств, одночасно розкладаючи душевну щирість. Якщо не зупинити КПК, тоді нам усім доведеться ставати бандитами.

КПК часто каже: "Я сам бандит, кого мені ще бояться?" У таких умовах ми повинні співробітничати й взаємодіяти одне з одним для того, щоб викрити всі без винятку хуліганські вчинки КПК, сформувати міжнародну праведну силу. Тоді вона боятиметься нас, боятиметься праведних, сумлінних людей цивілізованого світу.

Жень Баймін. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...