• В Ірландії пройшов парад на підтримку 31 мільйона китайців, що вийшли з лав КПК

  • Четвер, 21 лютого 2008 року
В суботу, 2 лютого, в столиці Ірландії Дубліні центральною вулицею Панал, де розташовані численні китайські ресторанчики, пройшов парад на підтримку 31 мільйона китайців, що вийшли з Комуністичної партії Китаю (КПК). Захід закінчився біля центральної пошти столиці.

Один з учасників параду пан Чжао, послідовник Фалуньгун, сказав: «Публікація «Дев'яти коментарів про комуністичну партію» викликали велику хвилю виходу людей із КПК, що спричинює зміну Китаю зсередини. За час розповсюдження «9 коментарів» у середі китайської общини ми побачили великі зміни в їхньому мисленні. Вони налаштовані миролюбніше, стали адекватнішими. Розпізнавши справжню сутність КПК, вони перестали сліпо вірити поширюваній пропаганді та наклепу на Фалуньгун, перестали ставитися вороже до нас. Люди все більш розуміють, що КПК - це не Китай».

Парад викликав зацікавлення величезної кількості людей, що проходили повз, вийшовши після перегляду змагання з регбі між Ірландією та Італією. Вони мали гарну можливість побачити банери про вихід із КПК англійською та китайською мовою.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...