• Мітинг на підтримку виходу з лав китайської компартії пройшов в Австралії (фото)

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 2 червня 2008 року
В австралійському м. Мельбурні на міській площі 3 травня пройшов мітинг під девізом: «Підтримуємо 36 мільйонів чоловік, які вийшли з китайської компартії». Учасники мітингу засуджували китайську компартію (КПК) за арешти послідовників Фалуньгун, що посилилися напередодні Олімпійських ігор, розповідали людям, якої шкоди Китаю завдає КПК, а також закликали виходити з її лав.

Багато містян, включаючи і китайських студентів, читали плакати і підписували петицію на підтримку людей, які вийшли з КПК.

Учасники мітингу звернули увагу присутніх на велику кількість арештів послідовників Фалуньгун напередодні Олімпійських ігор; у квітні тільки в одному місті Гуаньчжоу було арештовано понад 30 прихильників цієї практики.

Представник Центру допомоги виходу з компартії пан Ван Пен у своїй промові на мітингу сказав: «КПК перелякана виниклою тенденцією виходу з компартії. Вони направили секретних агентів, щоб створювати перешкоди телефонним «гарячим» лініям нашого центру. Проте їхнє втручання не може зупинити цю все наростаючу хвилю виходів, кількість яких збільшується з кожним днем. Щоденно понад 40 тисяч чоловік публікують свої заяви про розрив з усіма організаціями КПК».

Послідовниця Фалуньгун пані Ван Ін, яка протягом семи років зазнавала тортур у китайській в'язниці, розповіла про пережите нею, що вразило багато людей. Пані Ван також сказала: «У Пекіні я бачила багато плакатів і листівок, які переконують людей залишити компартію. До багатьох моїх друзів і співробітників зверталися телефоном з-за кордону, переконуючи їх вийти з КПК».

Усе більше австралійців звертає увагу на тенденцію виходу з компартії і книгу «Дев'ять коментарів про комуністичну партію».

Пан Браїн Сміт - один із численних австралійців, які підтримують цей рух, брав участь у багатьох таких заходах і роздавав листівки. Пан Сміт сказав: «Я щасливий, що понад 36 мільйонів китайців вийшли з КПК. Китайці позбавлені свободи. У них повинні бути права людини».

Джон Лав, який щойно повернувся з поїздки до Китаю, виступив на мітингу: «КПК - це не Китай; любити Китай не означає любити КПК. Деякі китайці не розуміють цього».

Пан Лав провадив далі: «Китайці повинні зрозуміти, що протестувальники, які бойкотують естафету олімпійського вогню, не мають нічого проти китайських людей. Насправді вони протестують проти китайського уряду, який скоїв дуже багато жахливих, неприпустимих злочинів. Я думаю, що весь світ повинен підтримувати людей, які виходять із КПК. Я читав повість, що описує страждання людей у період «Культурної революції». В руках має бути хустинка, щоб утирати сльози, коли читаєш цю повість. КПК зруйнувала культуру цієї країни. Її нелюдяність неприйнятна. Кожен має знати, що ми проти КПК, а не проти Китаю».

За матеріалами сайту clearharmony.net

 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...