• Численні жителі Тайваню підтримали рух виходу з компартії (фотоогляд)

  • Четвер, 8 травня 2008 року
У столиці Тайваню місті Тайбеї 3 травня напроти резиденції президента пройшла акція під девізом «Китайська компартія не змінилася! Змінилися китайці!». Акція була присвячена підтримці 36 млн чоловік, які вийшли з організацій компартії. У ній узяло участь близько тисячі жителів Тайваню.

На початку акції був проведений мітинг й інсценування вилучення органів. Потім пройшла хода, в якій був загін прапороносців, барабанщиків, грав «Небесний оркестр», а також була колона людей, що підтримують цю акцію.

На мітингу виступив професор університету, кафедри політичних наук Мін Цюйчжен, який сказав: «Можливо, жителі Тайваню, Китаю та інших країн ще не дуже вірять у цю хвилю виходів із компартії в Китаї, проте більше за всіх у неї вірить сама китайська компартія (КПК), яка краще за всіх знає, що це не лише правда, але і що ця хвиля набирає силу й швидкість. Саме тому КПК використовує будь-які методи, щоб заблокувати інформацію про цей рух, і різноманітними способами намагається відволікти людей і ввести в оману, не дати їм дізнатися, яка ж зараз реальна ситуація в Китаї».

Представник тайванського центру виходу з компартії пан Хоу Ненцзу у своїй промові розповів, що всі лиха, події в Китаї цього року - снігопади, які випали на початку року, велика пилова буря, яка сталася в день закінчення урядової сесії, аварія поїзда, що пропагує Олімпіаду, - усе це говорить нам про те, що прийшла пора зміни династії. Він сказав, що в історії кожного разу на заході правління династії, відбувалися різні явища, що були ознакою цього, щоб таким чином попередити людей.

Він також підкреслив: «Китайська компартія б'ється в агонії, і перед своїм розпадом вона знову намагається використовувати націоналістичні почуття китайців, щоб ще трохи протриматися при владі. Ми хочемо сказати всім тим китайцям, яких уведено в оману, що китайська компартія не представляє Китай і китайську націю, тому не потрібно піддаватися на її прийоми».


Наприкінці своєї промови пан Хоу сказав, що тайванський народ має ясно розуміти, що розпад КПК - це історична неминучість, і лише після цього «два береги» (Китай і Тайвань) зможуть дійсно жити один з одним мирно.

Представник тайванської Асоціації послідовників Фалуньгун Чжан Чінсі роз'яснив питання деяких сумнівів міжнародного співтовариства з приводу того, чи бере участь Фалуньгун у політиці, підтримуючи рух виходів із компартії. Зокрема, він сказав: «Фалуньгун - це група людей, що самоудосконалюються, які у своїх діях керуються принципом «Істина-Доброта-Терпіння» (основний принцип учення Фалуньгун - прім. пер.). Людство вже провело півстолітній великий експеримент, у результаті якого підтвердилося, що комуністична ідеологія не підходить людству». Він також висловив сподівання, що китайці зможуть нарешті розпізнати справжню зовнішність китайської компартії, вийдуть з її лав і, коли вона знищуватиметься, не підуть слідом за нею до загибелі.

Адвокат пані Тун Венсюн у своїй промові на мітингу підкреслила: «Новий Китай буде тільки тоді, коли не буде компартії».

Захід, що почався опівдні, тривав протягом усього дня й успішно завершився ввечері.

Ян Цзя. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...