• Велелюдний хід на підтримку 40 млн тих, хто вийшов із китайської компартії, пройшов у Гонконзі (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Субота, 19 липня 2008 року
Акція «Різні суспільні прошарки Гонконгу підтримують 40 млн сміливих людей, які вийшли з китайської компартії» за участю кількох сотень чоловік пройшла в Гонконзі 12 липня під девізом «Небо знищить китайську компартію! Небо збереже китайську націю! Виходьте з компартії, щоб зберегти добробут».

Акція пройшла з 12 до 14 години і складалася з ходу і мітингу. Хід почався з парку Вікторія і закінчився біля офісу представництва уряду китайської компартії у Гонконзі, де учасники акції-послідовники Фалуньгун, закликали китайську владу негайно припинити репресії їхніх однодумців у континентальному Китаї.

На мітингу із словами підтримки виступив голова Гонконзького альянсу підтримки патріотичних і демократичних рухів у Китаї, конгресмен від демократичної партії Гонконгу, а також член «Коаліції з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун» Лін Юнсянь та інші.

Учасники акції несли плакати, які засуджували злодіяння китайської компартії та закликали людей виходити з її лав, а також які вимагали зупинити репресії послідовників Фалуньгун у Китаї.

Підписатися:

Коментарі