• Мер Медісона вітає тур «Виходь з КПК і поширюй правду»

  • Субота, 30 травня 2009 року
Тур «Виходь з КПК і поширюй правду» відправився в шлях 2 травня 2009 року з китайського кварталу Чікаго. Захід був організований «Центром допомоги по виходу з КПК» на підтримку 54 мільйонів китайців, що вийшли з китайської компартії і організацій, що належать їй. Тур планує охопити 14 міст і вже побував в Мілуоки і Медісоні (штат Вісконсін) і Міннеаполісе (штат Міннесота). Куди б він не прибув, добровольці, що відповідають за місцеві заходи щодо виходу з КПК, проводили мітинги. Люди всіх шарів суспільства також подавали свою підтримку.

Вранці 13 травня 2009 р. мітинг на підтримку виходу з КПК відбувся перед урядовою будівлею в Медісоні. На мітингу виступили пані Шарон Ремер, пан Тім Гебхарт з Медісона, президент асоціації Тибету Вісконсіна Субден Сангха, д-р Сюй Чжівей, представник «Центру допомоги по виходу з КПК» середньої Америки, і пан Чжен, що особисто випробував переслідування в Китаї. Лист підтримки прислав мер Медісона Дейв Сизльовіч.

У своїй промові пані Шарон Ремер сказала, що вона прийшла сьогодні підтримати тих, чия свідомість прокинулася, чиї серця стали добрими, і хто став достатньо сміливим, щоб вийти з КПК і організацій, що їй належать. Живучи в центральній Америці, пані Ремер не могла уявити собі ті важкі випробування, через які пройшли люди, що виросли під тоталітарним правлінням. Вона підтримала далекоглядних і сміливих людей, що вийшли з компартії і організацій, що належали нею.


Пані Ремер сказала, що звіт КПК про права людини є ганьбою, і зокрема, засудила переслідування Фалуньгун, що продовжується вже 10 років. Вона послалася на турбуючу інформацію, що ілюструє поділа про переслідування Фалуньгун.

Вона сказала, що у людей є багато причин, щоб вийти з комуністичних організацій, але якщо дійсно захотіти знайти причину, то треба тільки пригадати слова: «Звіряче і нелюдяне переслідування».

Пан Тім Гебхарт відзначив, що причина, по якій він може підтримати захід щодо виходу з КПК, полягає в тому, що КПК не поважає людське життя. Він вважає, що аналізуючи історію КПК, можна зробити висновок, що КПК і нацизм — одне і те ж.

Він особливо підкреслив численні факти, що документуються в Звіті «Кривава жнива», складеним канадським адвокатом по захисту прав людини Девідом Мейтасом і колишнім Держсекретарем Канади по Азіатсько-Тихоокеанському регіону Девідом Килгуром. Він сказав, що КПК ущемляє права невинних китайців, витягує їх органи, коли ті навіть ще живі, і продає їх. Цей нацистський стиль звірства широко поширений в Китаї. Люди думали, що таке кошмарний злочин ніколи не повториться. Звірства КПК неможливо буде приховувати довго, додав він.

Тім Гебхарт продовжив, відзначивши, що люди прокидаються, і КПК доведеться відповідати за жахливі злочини, здійснені нею. Пан Гебхарт зробив висновок, що весна в Китаї не наступить по-справжньому, поки холодні вітри корумпованої КПК не відступлять і злочинці не будуть покликані до відповідальності. Для тих, хто ще є членами КПК, він радить вийти з її лав в ім'я дотримання прав людини і совісті, а іншим — ніколи не приєднуватися.

Президент асоціації Тибету штату Віськонсин Сабден Сангха сказав, що община Тибету підтримує мітинг по виходу з КПК, тому що люди в Тибеті вже давно є мішенню для переслідувань КПК.

Пан Дейв Сизльовіч, мер Медісона, надіслав вітальний лист мітингу. Він сказав, що вітає жителів, що взяли участь в мітингу сьогодні, тому що вони дали миру можливість дізнатися про злочини, направлені проти прав людини.

Мер Сизльовіч також сказав, що цей захід дає можливість апелювати в захист тих, хто прямо або побічно піддається переслідуванню КПК, таких, як послідовники Фалуньгун, Тибет, в'єтнамці і народність Мяо, хоча вони не можуть виступити в свій захист проти переслідування, від якого вони страждають у цей момент. Він сказав, що підтримує зусилля, щоб зробити мир справедливішим і чеснішим місцем. Їх зусилля допоможуть всім користуватися основними правами людини і жити життям відкритішою і повнішою достоїнства.

По словах  організатора туру д-ра Сюй Чжівей, після Міннеаполіса група попрямує в Де-Моїн (штат Айова), Канзас (штат Канзас), Сент Луіс (штат Міссурі), Спрінгфілд (штат Ілінойс), Індіанаполіс (штат Індіана), Цинциннаті, Колумбус, Клівленд і Толедо (штат Огайо). Автобпробег завершиться в місті Детройт, штат Мічіган.

Лінь По. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі