• У США стартувала мобільна акція підтримки китайців, що вийшли з компартії

  • Вівторок, 5 травня 2009 року
2 травня в Чікаго стартувала акція на підтримку китайців, що вийшли з китайської компартії. Вантажівка з написами на бортах «Підтримую 54 мільйони китайців, що вийшли з КПК», протягом тижня проїде по 9 штатам США.

Організатор акції доктор наук Сюй Чжівей сподівається, що цей рух стимулюватиме ще більшому числу китайців розірвати відносини з КПК, а також допоможе західному суспільству більше дізнатися про безпрецедентний в історії масштаб шкоди, яку нанесла і продовжує наносити китайській нації компартія.

Професор Сюй вирішив провести цю акцію, скориставшись святковими вихідними. «Вся акція пройде по 14-ти крупних містах центральної частини США, і складе по протяжності 4023 км.», — пояснив пан Сюй нашому кореспондентові в Чікаго.

Щодня планується переїзд протягом 5-ти годин, після чого проведення прес-конференцій і інших публічних заходів.


Дана акція є продовженням заходів, присвячених хвилі виходів з китайської компартії, яка почалася в 2004 році після виходу в світ серії наших редакційних статей «Дев'ять коментарів про комуністичну партію». В даний час на сайті The Epoch Times близько 54 мільйонів чоловік опублікували свої заяви про вихід з партійних організацій.

Перед її початком в Чікаго пройшов мітинг, на якому виступили потерпілі від комуністичного режиму. Вони розповіли про те беззаконня, яке відбувається в Китаї і безправному положенні людей.

Серед виступаючих була пані Ян, що зовсім недавно приїхала з Китаю. Через те, що вона займається духовною практикою Фалуньгун, в Китаї її тричі заарештовували і засуджували. Згадуючи про пережитому, він розповіла, як одного разу, коли її уклали в «класі промивання мізків» начальник місцевого «офісу 610» їй прямо сказав: «Ти тут поміщена незаконно, і тут справжній фашистський концтабір». Вона також розповіла, що тих, хто найактивніше і жорстоко перетворює послідовників Фалуньгун, КПК підвищує на посаді і видає їм премії, тому всі вони дуже прагнуть добитися успіхів в цьому відношенні.

Тан Ін. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі