• У Кобе підтримали 52 мільйони китайців що вийшли з китайської компартії

  • Середа, 29 квітня 2009 року
На знак солідарності з 52 мільйонами китайців, що заявили про вихід з комуністичної партії Китаю і пов'язаних з нею організацій, Усесвітній центр допомоги по виходу з КПК в Японії, видання The Epoch Times, послідовники Фалуньгун, місцеві китайці провели в неділю 5 квітня в делової районі Кобе мітинг і хід.

На мітингу, представник The Epoch Times пані У сказала: «З листопада 2004 року, опубліковані нами „Девять коментарів про комуністичну партію“ широко розповсюдилися в Китаї, давши початок руху по виходу з компартії. І сьогодні, в квітні 2009 року, вже 52 мільйони китайців заявили про свій вихід з комуністичної партії і пов'язаних з нею організацій. За останні 60 років режим китайської компартії погубив більше 80 000 000 безневинних людей. Це більше, ніж загинуло в двох світових війнах. Розпад китайської компартії, а також кінець комунізму вітатиметься всіма. З розпадом КПК почнеться відродження традиційної культури Китаю, етичних цінностей, що в майбутньому принесе країні мир, безпеку, свободу і процвітання».

Від «Усесвітнього центру допомоги по виходу з КПК» виступила пані Чої, розповівши про місію заснованого в 2005 році Центру, яка полягає в наданні допомоги і сприяння китайському народу в пробудженні від духу комуністичного зла, організації різних заходів, таких як марші і мітинги по всьому світу».

Після мітингу, присутні вишикувалися в колону на чолі з «Небесним оркестром» послідовників Фалуньгун і пройшли по китайському кварталу і діловому центру міста.


Хун Кацзо. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі