• У перший день Нового року в Малайзії пройшов мітинг на підтримку 66 мільйонів тих, що вийшли з КПК (фото)

  • Середа, 20 січня 2010 року
У перший день нового 2010 року «Центр допомоги по виходу з КПК» в Малайзії провів мітинг в паренні Таман Пермайсурі, щоб відзначити вихід з комуністичної партії Китаю (КПК) 66-ти мільйонів китайців. Виступаючі на мітингу також з схваленням віднеслися до рішення іспанського суду про пред'явлення звинувачення високопоставленим чиновникам КПК за їх роль в переслідуванні Фалуньгун. Учасники мітингу звернулися до китайців із закликом вийти з КПК в новому році.
 
Захід почався в 17.20 вечори. Добровольці з «Центру допомоги по виходу з КПК» в Малайзії тримали плакати, на яких було написано: «Дев'ять коментарів руйнують КПК», «66 мільйонів китайців вийшли з КПК», «Іспанський суд пред'явив звинувачення Цзян Цземіню і чотирьом високопоставленим чиновникам КПК за їх злочини геноциду і застосування тортур» і «Всі люди прокидаються, КПК розкладається».

Спікери пан У і пан Цай виступили на мітингу із заявою на підтримку людей, які виходять з КПК. Заява була зроблена на малайзійській та китайській мовах.

Пан Цай заявив: «Коли порушення прав людини відбуваються в якомусь місці, це не тільки злочин проти місцевих жителів, але і злочин, направлений проти всієї міжнародної громадськості і всього людства».

На місці проведення мітингу були встановлені стенди, що викривають історію вбивств КПК, і те, як вона прийшла до влади 60 років тому.

Абдул Муталіб, місцевий житель і туристичний гід, сказав в інтерв'ю: «Такій захід дуже важливий, оскільки він може збудити совість людей, та отримає підтримку не тільки в Малайзії, але і у всьому світі».

«В даний час ми об'єднані, у нас немає меж в сенсі інформації. Багато людей в Малайзії можуть отримати інформацію про інциденти в Китаї і інших комуністичних країнах. Будь то малазійци, китайці або індійці, ми підтримуємо цей захід, оскільки він проводиться в захист прав людини».

Що стосується звинувачувального акту іспанського суду, пред'явленого Цзян Цземіню і іншим чиновникам КПК, пан Маталіб сказав: «Ми сподіваємося, що події розвиватимуться позитивно, і це дасть китайцям більше свободи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...