• Успішно завершився тур «Виходь з КПК»

  • Вівторок, 2 червня 2009 року
Автомобільний тур, що поширює заклик про вихід з компартії Китаю (КПК) успішно завершений. Семиметрова вантажівка з написом «Виходь з компартії» побувала у 14 містах штатів Ілінойс, Вісконсін, Міннесота, айова, Канзас, Міссурі, Індіана, Огайо і Мічіган. Мета туру — допомогти китайцям вийти з КПК і її молодіжних організацій, а також допомогти головним ЗМІ Заходу зрозуміти мету даного руху. Тур закінчився мітингом в університеті Мічігану в місті Анн-Арбор.

Член міської ради Толедо (штат Огайо) Майкл Коллінз, виступив на місцевих зборах 9 травня. Він дав інтерв'ю місцевому телебаченню, FOX news та NTDTV, сказавши, що не здивований тим, що так багато китайців хочуть вийти з компартії. Він відзначив, що знав про КПК, але не знав, що переслідування так серйозно.
 
Від імені Міської ради він передав організаторам туру резолюцію, в якій виразив подяку за надання «голосу і можливості оповістити тих, хто безпосередньо страждає від переслідування і опосередковане від компартії… за можливість бути голосом тих, хто все ще піддається переслідуванню, але не може підняти голос в свій захист зараз».


Лист підтримки мітингу надіслала також конгресмен з Огайо Марси Каптур. Поль Фам, голова асоціації Мічігану В'єтнам-Америка, виступив з мовою, вказавши, що люди знайдуть дійсну свободу без компартії.

Хуан Ципін з Китайської демократичної асоціації надіслав лист підтримки організаторам мітингу. Він виразив своє визнання газеті The Epoch Times за видання п'ять років тому книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», що викликало хвилю виходу з КПК.

Учасники туру сказали, що отримали велику підтримку під час проведення цієї акції. У Спрінгфілде (Ілінойс), поліцейський аплодував їм і говорив: «Я на вашому боці». У Мілуоки (Вісконсін), одна письменниця записала те, що сказали учасники туру, заявивши, що розповсюдить це послання. У місті Анн-Арбор католицька черниця заплакала, дізнавшись про переслідування Фалуньгун.

На території університету Міннесоти багато китайських студентів і їх сім'ї було приголомшено написами на вантажівці. У місті Канзас китайці вітально махали учасникам туру і фотографували вантажівку.

Десять учасників завершили тур. Пан Чжен, який зовсім недавно зумів бігти з КНР, сказав на мітингу: «КПК незаконно тримала мене в ув'язненні протягом п'яти років. Я сказав собі, що повинен продовжувати жити і розкривати зло. Ми отримали велику підтримку з боку американців під час проведення всього туру. Я особливо зворушений підтримкою поліцейського».

Пан Вень, учений, сказав: «Багато людей тут, в Сполучених Штатах, глибоко розуміють злобну природу КПК. Вони  дуже добре реагують на наші дії».

Д-р Сюй, один з організаторів туру, сказав: «Наша мета дозволити більшій кількості людей дізнатися про порочність КПК. Тур пройшов добре, нас супроводжувала гарна погода. Місцеві власті і організації подали нам велику підтримку, і ми цінуємо це. У нас є загальна мета — допомогти Китаю стати вільним від компартії».

Версія китайською
Підписатися:

Коментарі