• Вихід з китайської комуністичної партії є порятунком

  • Середа, 3 червня 2009 року
Промова пані Sheng Xue, віце-президента Федерації Демократичного Китаю на мітингу:

Дякую всім! Фактично я брала участь в таких мітингах багато разів. Я завжди хочу відзначити дуже важливе питання: "Чому ми виходимо із КПК? Чому ми відкидаємо КПК?"

Спитайте самих себе. Якщо ви - батько, діти якого поховані заживо під руїнами шкільних будівель під час нещодавнього землетрусу в Сичуань, і пізніше ви зрозуміли, що будівлі зруйнувалися, тому що вони були неякісно побудовані з низькосортних матеріалів. Такі будівлі, за словами китайців, "трималися лише на чесному слові". Запитайте себе, чому у вас така доля?

Чи, можливо ви - мати дитини, що захворіла після вживання дитячого молочного харчування. Ви принесли свою дитину в лікарню, відстояли в черзі, щоб зробити аналізи крові, тільки для того, щоб дізнатися, що у вашої дитини виявлені ниркові камені. Уявіть свій відчай і свою біль. Запитайте себе, що ви можете зробити в такі часи?

Або давайте подивимося назад в недалеке минуле. Можливо, ви були однією з жертв, яку насильно вигнали зі свого будинку через будівельні проектів уряду, і ми знаємо, що це трапляється кожен день і кожну хвилину в Китаї. Ми можемо пошукати в інтернеті і обов'язково знайдемо фотографії або відео на підтвердження цього. Ми зможемо навіть побачити цілісний організований насильницький процес. Якщо у вас все ще є людське серце, спробуйте відчути розпач і безвихідь цих людей. Спробуйте уявити що ви зможете відчути коли бачите, що ні небо, ні земля не відповідають вам на ваші крики про допомогу.

Чи, можливо, ви були китайцем з незалежним мисленням, і у вас було бажання боротися за права китайського народу і демократію, але вас незаконно звинуватили і посадили до в'язниці. Чи, можливо, ви були дружиною цієї людини, або його дітьми яким не дозволяли з-за цього ходити в школу. Я можу дати вам сотні тисяч таких прикладів. Тільки запитайте себе, що ви зможете зробити за таких обставин?

Давайте запитаємо себе, що нам дала КПК за 60 років правління? Це принесло нам страждання, образи, голод і нескінченну темряву. З іншого боку, нас на довгі роки позбавили волі, найбільш фундаментальних прав людини, нашої гідності, нашого права думати, нашого права приймати рішення, нашого права обирати місце проживання, це навіть позбило нас права одружуватися і мати дітей.

Сьогодні, живучи в такому середовищі, ми повинні запитати себе, живемо ми ще так, як належить жити людям? Адже 1,3 мільярда китайців живуть саме так і виносять це багато років. Китайські люди відчувають безвихідь, живучи під звірячим тоталітарним режимом, тому що як тільки ви спробуєте чинити опір, вас можуть переслідувати, кинути до в'язниці або побити до смерті. Коли таке триває знову і знову, багато хто говорить собі: "Залишилося тільки прийняти це, що я ще можу зробити?"

Однак, чи може така згода захистити нас від нових страждань? Ні! Практикуючі Фалуньгун живуть згідно з принципами Істина, Доброта, Терпіння, і за це їх жорстоко переслідують. Я часто думаю, що, можливо, за бажанням небес, практикуючі Фалуньгун з'явилися саме в цей, особливо злісний, і настільки темний час. Вони почали проривався через цю темряву і контроль, і врешті-решт вийшли з гаслами "Виходьте з КПК!", "Геть КПК!" Я думаю, що це дійсно початок нового життя для всього китайського суспільства.

Сьогоднішнє китайське суспільство сповнене широко розповсюдженого обурення і невдоволення. Все, що ми робимо сьогодні - це допомагаємо китайським людям йти по вірному шляху, щоб дати їм надію залишатися в живих, жити, незважаючи на розпачливе становище. Отже, для кожного з вас, хто бере участь у цьому русі, все що ви робите, кожне слово, яке ви промовляєте і кожне зусилля, яке ви додаєте щоб пробудити людей - є їх порятунком і також наданням цим людям, цій країні і цій нації надії на нове життя.

Відповідно, лише залишаючи КПК, тільки відкидаючи КПК, тільки вийшовши з КПК, китайське суспільство може мати надію. Кожен з нас, хто присутній тут сьогодні, є часткою цього незвичайного руху. Все що ми робимо, може прискорити цей процес. Дякую всім.

Версія англійською
Підписатися:

Коментарі