• На паризький пункт «Центру допомоги по виходу з компартії» здійснено напад (фото)

  • Понеділок, 22 лютого 2010 року

На волонтера французького відділення «Центру допомоги по виходу з компартії» було здійснено напад. Паризький пункт знаходиться недалеко від Ейфелевої башти, де буває дуже багато туристів з Китаю.

15 лютого пан Чен піддався спочатку словесним образам, а потім нападаючий розбив йому каменем обличчя, була на 5 см розітнута брова. Нападаючий відразу ж був арештований поліцейськими, що знаходилися неподалеку.

Їм опинився студент третього курсу хімічного факультету університету Тяньцзінь Цзя Ічао, що приїхав в країну на екскурсію.

Наступного дня в місцевому адміністративному суді було проведено слухання. Судді визначили, що відповідач повинен здати свій паспорт до наступного слухання, до цього йому заборонено покидати територію Франції, знаходитися поблизу пункту «Центру допомоги» і особисто пана Чена.

Представники відповідача намагалися представити справу як хуліганство, але це було відхилено. Пан Чен в своїй заяві сказав, що це не просто хуліганська витівка, а результат цілеспрямованого розпалювання правітельсвом КНР ненависті до послідовників Фалуньгун.

У своєму інтерв'ю президент «Усесвітнього центру допомоги по виходу з компартії» пан Дао Говей так прокоментував те, що трапилося: «Це — недивно. Подібне відбувалося вже в Гонконзі, Швейцарії, Австралії і інших країнах. Китайцям пора зупинити це безумство, вийти зі всіх партійних організацій. Люди всього світу можуть ясно бачити її злобне обличчя і наслідки „промывания мізків“ простим китайцям».Чжан Ле. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...