• Чайнатаун в Торонто: «Насправді, ми захоплюємося вами!» (фото)

  • Вівторок, 16 лютого 2010 року
8 лютого у китайському кварталі Торонто пройшла акція підтримки 68 000 000 китайців, що вирішили відмовитися від своїх клятв компартії.

«Дев'ять коментарів про комуністичну партію» п'ять років широко розповсюджуються по світу, і багато хто після їх прочитання розуміє, що були обдурені, або залякані нею, стали байдужими. У багатьох людей декілька поколінь родичів пройшли через кампанії червоного терору, загинули або просто зникли. Але настають зміни, Китай міняється і китайці все частіше говорять, що тільки без компартії Китай знову стане великим.

Що принесло простим людям 60 років режиму? 80 мільйонів убитих, а це в два рази більше загиблих в Другій світовій війні.

Деякі питають: «Чому ми повинні оголошувати про свій вихід з компартії, Союзу молоді? А справа тут проста. Давали клятву перед кривавим прапором? Про те, що будете навіть ціною свого життя захищати її? Хіба не так? А з давніх часів до клятв відношення особливе. Це не просто слова від яких можна відмахнутися. Раз обіцяв, то і попит з тебе буде.

Тому і важливо заявити про своє рішення.

Чайнатаун в Торонто — дуже жваве місце, тут бувають китайці зі всього світу. Багато хто підходить до добровольців «Центру допомоги по виходу з компартії» і говорить: «Насправді, ми захоплюємося вами, ви тут щодня стільки років вже, і безкоштовно. Спасибі вам!»

 

 

 


Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...