ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тонкі млинці 1950-х років (Рецепт)

Велика Епоха
Ніжні, тонкі млинці 1950-х років

Вікторія Прима | Велика Епоха

Цей швидкий і простий рецепт вінтажних млинців взято з кулінарної книги 1950-х років, опублікованої редакцією щотижневого австралійського жіночого журналу Women's Weekly. Цікаво, що рецепт був одним із трьох, що складали рекламу Nestle, розміщену в цій кулінарній книзі.

Інгредієнти

120 г борошна

1/4 чайної ложки солі

1 яйце

360 мл топленого молока (у рекламі пропонувалося використовувати топлене молоко Nestle)

Лимонний сік

Цукор

Олія або жир для смаження

Приготування

Просійте борошно і змішайте з сіллю. Зробіть у центрі борошна заглиблення, додайте яйце, добре перемішайте.

Додайте половину топленого молока, збивайте протягом приблизно 5 хвилин; поступово додаючи молоко, що залишилося.

Розтопити жир на сковороді. Злийте надлишки жиру і налийте частину тіста на сковорідку, одночасно обертаючи її по колу так, щоб тісто покрило дно рівномірно і тонким шаром.

Обсмажте до золотистого кольору з обох боків.

Присипте цукром і додайте зверху трохи лимонного соку; скрутіть млинець трубочкою, подавайте із золотистим сиропом (золотий сироп був густим солодким сиропом бурштинового кольору, який складався з цукру, води і лимонної кислоти. Ви можете замінити сироп медом).

Смачного!

Цікавий кулінарний факт

В оригіналі цей вінтажний рецепт млинців спочатку використовував "castor sugar", що є типом цукрового піску дрібного помелу, який і дотепер широко доступний у Великій Британії та Австралії. У Сполучених Штатах він не такий популярний, хоча його можна знайти в деяких приватних булочних під назвою "superfine sugar". Текстура такого цукру - це щось середнє між звичайним цукровим піском і цукровою пудрою. Чому в нього така назва? У минулому столітті цей тип цукру часто можна було знайти в шейкері-солонці (так званій "caster"), яку використовували, щоб присипати таким цукром свіжі фрукти. Звідси і пішла назва "castor sugar".

Читайте далі:

Печиво "Чедер Бей" 

Дуже смачна "Риба по-кантонськи" на пару, та історія шеф-кухаря, який був змушений оголосити голодування

Уельські морквяні оладки - рецепт часів Другої світової війни