• Нові технології: квітень 2013

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 30 квітня 2013 року

Технології розвиваються у бік малих розмірів та великих функцій, тобто мобільності та поліфункціональності. Компактність, зручність та навіть прозорість — нові технології крокують вперед, переносячи мрії в реальність. Які новинки приніс нам квітень 2013?

Нові технології квітня 2013 р. Електронна книга Aura HD. Фото: nomobile.ru

Нові технології квітня 2013 р. Електронна книга Aura HD.

Фото: nomobile.ru

«Преміум-читалка» Aura HD від Kobo

Aura HD — електронна читалка від компанії Kobo. Головна її особливість — це роздільна здатність і щільність: 1440 х 1080 пікселів та 256 точок на дюйм. Гаджет має 6,8-дюймовий екран ClarityScreen+, який оснащений адаптивною підсвіткою та стійкий до подряпин та вологи. Екран виконаний за технологією Pearl E-Ink — електронні чорнила. Також особливістю є спеціальна програма, яка допомагає вибрати шрифт, розмір і різкість літер, серед яких і спеціально розроблений шрифт Kobo, а також можливість задати поля (відстань від країв екрану до тексту).

Працює Aura HD на процесорі з частотою 1 ГГц, оснащена 4 ГБ вбудованої пам'яті, а також модулем Wi-Fi. З гнізда: слот для карток MicroSD (до 32 ГБ) і порт MicroUSB.

Нові технології квітня 2013. Завдяки опуклостям на задній панелі Aura HD зручно тримати в руках. Фото: nomobile.ru

Нові технології квітня 2013. Завдяки опуклостям на задній панелі Aura HD зручно тримати в руках.

Фото: nomobile.ru

Усе управління Aura HD здійснюється за допомогою сенсорного екрана. Вбудованого акумулятора гаджета, як заявляють розробники, вистачить на місяць автономної роботи.

Нові технології квітня 2013. Перша кольорова електронна книга. Фото: nomobile.ru

Нові технології квітня 2013. Перша кольорова електронна книга.

Фото: nomobile.ru

PocketBook Color Lux. Перша читалка з кольоровим екраном

PocketBook Color Lux — це перша у світі читалка з кольоровим екраном і регульованим підсвічуванням. 8-дюймовий екран Color Lux відображає 4096 кольорів. Нову технології посилює процесор з тактовою частотою 800 МГц, 256 МБ оперативної та 4 ГБ вбудованої пам'яті.

Організована інтеграція в соціальні мережі (підтримує Wi-Fi), що дозволяє безпосередньо під час читання вибрати цікаву цитату і ставити «лайк».

Нові технології квітня 2013. Наручні годинники Runner і Multi-Sport. Фото: tomtom.com

Нові технології квітня 2013. Наручні годинники Runner і Multi-Sport.

Фото: tomtom.com

Наручні годинники Multi-Sport і Runner

Наручні годинники Multi-Sport і Runner наділені датчиком руху та приймачем систем супутникової навігації GPS/ГЛОНАСС, що збирають інформацію про тренування як у приміщенні, так і на вулиці: фіксуються дистанцію, швидкість, ефективність занять тощо. Модель Multi-Sport оснащена додатковим датчиком для збору даних під час плавання. Годинники не бояться вологи.

Також ці нові технології передбачають підключення по Bluetooth та інших приладів, як наприклад, до сенсора частоти серцевих скорочень.

При використанні GPS/ГЛОНАСС заряду акумуляторної батареї вистачає на 10 годин.

Нові технології квітня 2013. Сенсорний інтерфейс від Fujitsu. Фото: YouTube/DigInfo

Нові технології квітня 2013. Сенсорний інтерфейс від Fujitsu.

Фото: YouTube/DigInfo

Революційний сенсорний інтерфейс від Fujitsu

Новий тип інтерфейсу наступного покоління розробили фахівці компанії Fujitsu. Вони створили сенсорний інтерфейс, що дозволяє поєднувати дані реального та цифрового світу.

Нова технологія дозволяє вводити реальні об’єкти у цифрове середовище та здійснювати управління пальцями рук. Таким чином, простим дотиком пальців можна імпортувати інформацію з паперового документу в комп’ютер. До того ж система може працювати з реальними предметами, які мають не тільки плоску форму.

До 2014 року розробники сподіваються удосконалити своє творіння і поставити його на комерційні рейки.

Нові технології квітня 2013. Dolby 3D — 3D без окулярів. Фото: studiodaily.com

Нові технології квітня 2013. Dolby 3D — 3D без окулярів.

Фото: studiodaily.com

Dolby 3D — 3D без окулярів

Dolby і Philips розробили формат Dolby 3D для телевізорів, який відтворює автостереоскопічні зображення і не вимагає при цьому спеціальних окулярів. Зручність такого перегляду для глядачів підкріплюється свободою при розміщенні перед екраном: Dolby 3D дозволить бачити чітке зображення незалежно від місця перед екраном.

Представники компаній не скупляться на обіцянки забезпечити успішний розвиток 3D-відеотехнології без окулярів. І передбачають доступність перегляду 3D фільмів не тільки на екранах телевізорів, але і на планшетах, смартфонах та ноутбуках.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...