• Робота в Польщі: рівень зарплат і умови праці в Польщі для українців

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 березня 2018 року

Віза Про - Робота в ПольщіⓅВраховуючи досвід українців, які уже працюють за кордоном, у вас також є змога спробувати свої сили та поїхати працювати у іншу країну. Хорошу оплату пропонують за роботу в Європі.

Якщо ви не хочете далеко їхати, то можете обрати працю в Польщі. Це наша країна-сусід, де можна офіційно влаштуватися і отримувати високу зарплату. Саме про рівень оплати ми і розповімо. Враховуючи, що зарплата залежить від складності роботи в Польщі, ми розкажемо, які зараз є вакансії на роботу в Польщі і на яку зарплату ви зможете розраховувати.

Найпростіший варіант – звернутись до кадрової агенції. Одна із агенцій, про яку є багато хороших відгуків – Віза Про. Багатьох українців цікавлять і умови праці, які пропонують у Європі. Ми зупинимось і на цьому питанні.

Рівень зарплат

Це саме основне питання, адже саме заради зарплати українці активно шукають роботу у інших країнах. Власне, все залежатиме від того, яка зараз пропонується робота в Польщі для українців. Орієнтовний рівень щомісячної оплати для жінок – в середньому 2,2-2,4 тис. злотих. Що ж стосується чоловіків, то вони за рахунок вищої складності робіт отримують більше – в середньому 2,5 тис. злотих. Звичайно, це усереднені показники.

Є ряд вакансій на роботу в Польщі, оплата яких повністю залежить від вашої продуктивності. Наприклад, це робота у сільському господарстві. Залежно від того, скільки урожаю ви зможете зібрати, і буде залежати ваша оплата. Великий плюс в даному випадку – вас працевлаштують і без знання мови. Ряд таких вакансій пропонує Visa Pro. До речі, ще одне актуальне питання: хто може допомогти з працевлаштуванням? Давайте розбиратися.

Робота в ПольщіДосвід співвітчизників свідчить про те, що найшвидше ви зможете отримати бажану роботу, звернувшись до кадрової агенції. Тут максимально швидко допомагають вирішити усі питання, в тому числі й з візою в Польщу. Якщо вас цікавить праця для жінок, то вам зможуть запропонувати ряд актуальних вакансій на роботу в Польщі. Це і посада медсестри, і швачки, і няні, і прибиральниці, і покоївки.

Чоловікам можуть запропонувати працю водія, електрика, сантехніка, будівельника, складальника, різноробочого. На які умови паці очікувати від роботодавців? Чи потрібно шукати житло самостійно? Відповімо і на ці питання.

Умови праці та пошук житла

Якщо влаштовуватись через агенцію, то мова йтиме про роботу по контракту. Відповідно, умови праці будуть відповідати європейським нормам. Якщо говорити про легальне працевлаштування в Польщі, то є декілька варіантів з житлом.

Перший варіант – роботодавець може запропонувати вам житло безкоштовно або за символічну плату. Другий варіант – ви самі повинні будете шукати собі помешкання. Уточнюйте це питання під час підписання контракту.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...