ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рубіо: Російське вторгнення в Україну продовжується, Росія намагається взяти під контроль київський аеропорт

Велика Епоха

Сенатор Марко Рубіо (від штату Флорида), заступник голови Спеціального комітету з розвідки, у кількох заявах через Twitter заявив, що вторгнення Росії в Україну продовжується, додавши, що російські сили намагаються взяти під контроль аеропорт у Києві.

"Російське вторгнення в Україну зараз йде повним ходом", — сказав він. «Найближчим часом Росія: завдасть ударів по системах ППО; рухатиметься, щоб відрізати Київ від східної України; діяти, щоб відрізати українські збройні сили на лінії зіткнення на сході, щоб вони не відступили на захист Києва».

В іншому пості Рубіо написав, що Росія «встановлює перевагу у повітрі шляхом цілеспрямованих стратегічних ударів», «рухає кліщами, щоб заманити українські сили в пастку на сході [і] відрізати їх від Києва» і «нарешті, спроба обезголовити український уряд шляхом завдання ударів по урядових будівлях, лідерам та системам командування та управління».

Він додав: «Російські повітряно-десантні війська намагаються взяти під контроль аеропорт у Києві, щоб зайняти [столицю] місто».

"Зараз йде морське десантування ключового портового міста Маріуполя", — додав він. «Зараз наступають сухопутні війська з Білорусії, Криму та Росії».

Україна оголосила рано-вранці в четвер, що пасажирів і персонал евакуйовано з київського аеропорту.

За матеріалами The Epoch Times USA