ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Австралії чоловіка оштрафували за 2 макмафіни і 1 круасан

Велика Епоха
"Це буде найдорожча їжа з МакДональдзу, яку пасажир коли-небудь їв" у своєму житті, прокоментував міністр сільського господарства Австралії (Фотоілюстрація Justin Sullivan/Getty Images)

Мандрівника, який прибув до Австралії з Індонезії, оштрафували майже на 2000 доларів після того, як прикордонники зловили його з двома мафінами і круасаном з шинкою в рюкзаку.

Собака-шукач Зінта швидко винюхала контрабандні бутерброди в австралійському аеропорту Дарвіна, внаслідок чого мандрівника було оштрафовано на велику суму, повідомила влада в понеділок.

"Найдорожча їжа з МакДональдзу"

"Це буде найдорожча їжа з МакДональдзу, яку цей пасажир будь-коли їв" у своєму житті, прокоментував міністр сільського господарства Австралії Мюррей Уотт.

В Австралії діє суворе законодавство щодо біобезпеки, покликане захистити важливу сільськогосподарську галузь країни від можливих шкідників та хвороб.

В цей час австралійська влада перебуває в стані бойової готовності у зв'язку зі спалахом ящуру в Індонезії, і весь імпорт м'яса з цієї країни перебуває під наглядом.

Хвороба не становить небезпеки для людини, але залишається серйозним та висококонтагіозним вірусним захворюванням худоби.

Штраф у розмірі 2664 австралійських доларів еквівалентний вартості 567 макмафінів у Сіднеї або кільком перельотам на Балі туди і назад.

===