ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Економіка Китаю погіршується: нестача кормів призводить до канібалізму серед свиней

Велика Епоха
Свині у загоні на свинофермі у повіті Іян, провінція Хенань, 10 серпня 2018 р. (Greg Baker/AFP/Getty Images)

Нещодавнє відео, на якому свині їдять мертву свиню на фермі у Китаї, стало вірусним. Деякі свинарі, які працюють на велику китайську фінансову групу, заявили, що канібалізм стався через брак кормів. Один експерт вважає, що дефіцит кормів є відображенням серйозніших проблем в економіці Китаю.

З 24 липня це відео стало однією з найпопулярніших тем у китайських соціальних мережах, привертаючи увагу до зареєстрованої на біржі великої компанії свинарства Jiangxi Zhengbang Tech, яка уклала з фермерами контракт на вирощування свиней. В Інтернеті з'явилися такі повідомлення, як «припинилося постачання корму для свиноферм», «голові Zhengbang було заборонено купувати дорогі корми», «збір коштів компанії було відкладено», «загальна сума компенсації компанії за рішенням суду досягла 100 мільйонів юанів (близько 14,8 мільйона доларів)» і т.д.

Це призвело до падіння акцій Zhengbang Tech на 6,66 відсотка до 5,89 юаня (близько 0,87 долара США) за акцію 25 липня. Після цього компанія випустила кілька оголошень у відповідь на проблеми, що виникли.

25 липня Zhengbang Tech визнала, що в липні були перебої з постачанням кормів для свиней, пославшись на падіння цін на свиней у червні, COVID-19, брак коштів у компанії, проблеми з логістикою та проблеми у координації з виробниками кормів. У заяві немає згадки про компенсацію свинарям.

Компанія не підтверджує та не спростовує факт канібалізму свиней на фермах.

27 липня незалежний оглядач поточних подій Тан Цзін'юань повідомив The Epoch Times, що є дві основні причини нестачі корму для свиней у Zhengbang Tech. «По-перше, брак коштів, який може призвести до розриву в ланцюжку капіталу. По-друге, епідемія COVID-19 призвела до блокування логістичної системи, згаданої в офіційній заяві компанії. Причина ж насправді полягає в тому, що в материковому Китаї погіршилося економічне середовище через політику режиму та заходи боротьби з COVID-19, що призвело до порочного кола взаємного причинно-наслідкового зв'язку між двома згаданими вище причинами».

«Погіршення стану економіки Китаю багато в чому спричинене політичними помилками, а не стихійним лихом. Zhengbang Tech — лише одна з незліченних компаній, які платять за це», — сказав він.

За матеріалами The Epoch Times USA