ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Великобританія: Лукашенко "майже повністю залежить від Росії"

Велика Епоха
Олександр Лукашенко (SERGEI GAPON/POOL/AFP VIA GETTY IMAGES)

Білоруський президент Лукашенко став "майже повністю залежним від Росії", оскільки підтримує російського президента Володимира Путіна у війні між Росією та Україною, повідомляє Newsweek із посиланням на британську розвідку.

Лукашенко став ключовим союзником Путіна, чиє необґрунтоване вторгнення в Україну наприкінці лютого викликало занепокоєння та засудження з боку кількох світових лідерів.

У доповіді розвідки, опублікованій у неділю, Міністерство оборони Великобританії заявило, що Лукашенко стає все більш авторитарним та залежним від Путіна. Лукашенко "продовжує слідувати лінії Москви щодо конфлікту в Україні".

"Його режим став ще більш авторитарним, розширивши страту за "підготовку терористичних актів". Його почастішання та необґрунтовані звинувачення на адресу західних планів щодо Білорусі та України, ймовірно, свідчать про те, що він став майже повністю залежним від Росії", — йдеться у доповіді.

За даними міністерства, це повідомлення з'явилося після того, як стало відомо, що Росія випустила "щонайменше 20 ракет по північній Україні" з Білорусі.

===

Новини по темі: