ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лікарі засуджують Фаучі за уникнення відповідальності у питанні про вплив вакцини проти COVID

Велика Епоха
Директор NIAID доктор Ентоні Фаучі дає свідчення під час слухань у підкомітеті Сенату з асигнувань на потреби праці, охорони здоров'я та соціальних служб, освіти та суміжних відомств, Капітолійський пагорб, Вашингтон, 17 травня 2022 року. (Shawn Thew/Pool/AFP via Getty Images)

Нещодавні коментарі доктора Ентоні Фаучі про порушення менструального циклу зустріли серйозне спростування з боку гінекологів, які стверджують, що вакцини COVID-19 не повинні були вводитись вагітним жінкам без належного тестування їхньої безпеки.

«Ну, менструація — це щось досить минуще і тимчасове, це один з моментів», — сказав Фаучі у своєму виступі на Fox News

A 25 липня, коли його запитали про вплив вакцин на менструальні цикли.

«Нам потрібно додатково вивчити це», — додав Фаучі.

Фаучі є директором Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID) і був одним з ініціаторів поширення інформації про вакцину COVID у США.

Доктор медичних наук Крістіана Нортрап, колишній науковий співробітник Американського коледжу акушерів та гінекологів, прокоментувала слова Фаучі в інтерв'ю The Epoch Times: «На жаль, проблеми з менструальним циклом, які ми спостерігаємо, далеко не минущі та тимчасові. Багато жінок мають щоденні кровотечі або рясні, нерегулярні, болючі менструації протягом усього року. І деякі з них давно пройшли менопаузу. Щось тут не так».

Доктор Джеймс Торп — 69-річний лікар, який широко публікується, сертифікований в галузі акушерства та гінекології, а також медицини матері та плоду, який практикує акушерство понад 42 роки, сказав в інтерв'ю The Epoch Times:

«Знакові та різкі зміни в менструальному циклі, які відбуваються після вакцинації COVID-19, не повинні бути відсунуті на другий план. Це свідчить про серйозні несприятливі наслідки для жінок репродуктивного віку». Зацікавлені сторони стверджували, що вакцина залишиться у місці ін'єкції у дельтоподібному м'язі. Це була дезінформація. Тепер відомо, що ліпідні наночастинки (ЛНЧ) розподіляються по всьому організму та концентруються в яєчниках, згідно з результатами як мінімум двох досліджень. Шадліх та його колеги продемонстрували концентрацію ЛНЧ у яєчниках різних видів мишей та щурів Вістар, in vivo, in vitro за допомогою складної мікроскопічної візуалізації у 2012 році».

Ліпідна наночастинка — це дуже маленька частка, жиророзчинна мембрана, яка є вантажем месенджерної РНК.

Внутрішні документи компанії Pfizer, отримані відповідно до Закону про свободу інформації, показують 118-кратне збільшення концентрації ЛНЧ протягом 48 годин з моменту ін'єкції.

«Відомо, що ЛНЧ включають токсичні речовини, у тому числі поліетиленгліколь та псевдоуридиновану мРНК. Обмежена кількість яйцеклітин у яєчниках (близько 1 мільйона) зазнає впливу потенційно токсичних речовин і може мати катастрофічні наслідки для репродукції людини», — сказав Торп.

«Зацікавлені сторони стверджували, що псевдоуридинована мРНК не може бути транскрибована назад в ДНК людини. Це була дезінформація», — додав він, посилаючись на шведське дослідження, опубліковане в лютому 2022 року, в якому зроблено висновок, що вакцина Pfizer проти COVID-19 здатна проникати в клітини печінки людини і перетворюватися на ДНК.

Торп і колишній віцепрезидент Pfizer Майкл Йідон вважають, що медичний промисловий комплекс мав недвозначні докази небезпеки вакцини для вагітних жінок.

«Це підтверджується не тільки VAERS, але і власним внутрішнім документом Pfizer “Постмаркетинговий досвід Pfizer 5.3.6”», — сказав Торп.

Протягом перших 90 днів випробувань було зареєстровано 1223 випадки смерті, множинні важкі побічні ефекти та 45-відсотковий рівень ускладнень під час вагітності (274) у вакцинованих матерів (124).

У дослідженні 2012 року, згаданому Торпом раніше, йдеться, що після тестування на різних видах мишей та щурів Вістар «у всіх тварин було виявлено високе локальне накопичення наночастинок, нанокапсул та наноемульсій у певних місцях яєчників».

Йідон вважає, що фармацевтична промисловість «виразно знала» з 2012 року, що ліпідні наночастинки накопичуватимуться в яєчниках жінок, які приймали вакцини.

«Ніхто в галузі або в провідних ЗМІ не міг заявити, що вони не знали про ці ризики для успішної вагітності», — сказав Йідон The Epoch Times у квітні.

Нортрап побоюється, що може бути набагато більше даних, пов'язаних із порушенням репродуктивної функції, які ще не виявлені.

«Фраза “це вимагає додаткового вивчення” при зменшенні поточних доказів шкоди є поширеним способом знецінення досвіду тисяч жінок. На жаль, академічні лікарі постійно роблять це, щоб уникнути відповідальності за несприятливі наслідки свого лікування», — сказала Нортрап.

«Жіночий менструальний цикл вважається життєво важливим показником, таким же важливим, як артеріальний тиск і температура тіла, коли йдеться про оцінку стану здоров'я. Наші початкові дані про кровотечу та випадання децидуальної оболонки у жінок, які зазнали впливу експериментальної ін'єкції, дозволяють припустити, що те, що ми бачили досі, – це лише верхівка айсберга. Репродуктивні наслідки цього уколу можуть бути набагато гіршими, ніж нас змушують вірити», — раніше сказала Нортрап The Epoch Times.

Тіффані Паротто, провідний дослідник MyCycleStory, опитування, яке виявило безліч проблем у жінок після того, як вони отримали вакцини від COVID, у травні розповіла The Epoch Times, що вона стурбована цензурою та видаленням з Facebook групи, що налічує близько 21 000 учасників, де жінки розповідали про свої порушення менструального циклу.

Офіс Фаучі не відповів на запит про коментарі на момент публікації.

За матеріалами The Epoch Times USA