ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Урядові сайти Тайваню під час візиту Пелосі були атаковані, ймовірно, з Росії й Китаю

Велика Епоха
Сайти уряду Тайваню були тимчасово недоступні під час візиту спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. (Handout/Getty Images)

Головні урядові сайти Тайваню були тимчасово недоступні під час візиту спікера Палати представників США Ненсі Пелосі на острів після кібератак, які, ймовірно, пов'язані з Китаєм і Росією.

Сайти адміністрації президента, міністерства закордонних справ та головного англомовного інтернет-порталу уряду Taiwan.gov.tw зазнали атаки у вівторок увечері, після прибуття Пелосі на Тайвань, візит якої викликав гнів Пекіна.

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі зустрічається з президентом Тайваню Цай Інвень 03 серпня 2022 року в Тайбеї, Тайвань. (Chien Chih-Hung/Office of The Speaker через Getty Images)

Китай вважає Тайвань, демократичний та автономний острів, невіддільною частиною своєї території. Пекін має намір якось повернути острів, якщо буде потрібно, силою.

Серйозні військові маневри навколо Тайваню

Пекін у четвер розпочав найбільші у своїй історії військові маневри навколо Тайваню.

Міністерство оборони також підтвердило, що у вівторок увечері його вебсайт було відключено протягом години після так званої DDoS-атаки. DDoS — це практика нападу на комп'ютерну систему шляхом наповнювання її повідомленнями чи запитами на підключення з метою викликати відмову в обслуговуванні.

За даними Міністерства закордонних справ, атаки на сайт та англомовний портал уряду були пов'язані з тим, що китайські та російські IP-адреси намагалися отримати доступ до сайтів до 8,5 мільйонів разів на хвилину в очевидній спробі вивести їх з ладу.

"Оскільки кібератаки з боку іноземних ворожих сил можуть статися будь-коли, Міністерство закордонних справ продовжуватиме зберігати пильність", — заявила журналістам у четвер прессекретар Джоан Оу.

Пекін посилює кібератаки

Адміністрація президента заявила, що посилить спостереження, щоб протистояти "гібридній інформаційній війні з боку зовнішніх сил".

Тайбей звинувачує Пекін в активізації кібератак після обрання у 2016 році президента Цай Інвень, яка вважає, що острів є суверенною державою і не входить до складу Китаю.

За словами чиновників, урядові установи Тайваню стикаються приблизно з п'ятьма мільйонами кібератак та вторгнень на день.

У 2020 році влада Тайваню заявила, що китайські хакери проникли як мінімум у 10 тайванських державних установ і отримали доступ приблизно до 6 000 облікових записів електронної пошти для крадіжки даних.

За матеріалами The Epoch Times