П'ятниця, Сер 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Медсестри отримають компенсацію у розмірі 10 мільйонів доларів у зв'язку із примусом до вакцинації

Середа, 3 серпня 2022 року
Медсестри та працівники охорони здоров'я проводять демонстрацію проти вимоги університету NorthShore щодо вакцинації у жовтні 2021 року. (Cara Ding/The Epoch Times)

Близько десятка працівників лікарень університету NorthShore у штаті Іллінойс, США, звернулися до суду у жовтні 2021 року після того, як установа відмовила їм у звільненні від вакцинації COVID-19 з релігійних міркувань. Після восьми місяців переговорів працівники та NorthShore дійшли згоди про позасудове врегулювання, згідно з меморандумом, поданим до федерального суду США.

NorthShore погодилася виплатити 10 337 500 доларів у фонд врегулювання для постраждалих працівників. Постраждало близько 473 працівників, які або пройшли вакцинацію, або втратили роботу після того, як їхня заява була відхилена.

NorthShore також пообіцяла у майбутньому краще захищати права релігійних людей щодо обов'язкової вакцинації. Співробітники, які вже було звільнено, можуть подати повторну заяву.

Окружний суддя США Джон Кнес, призначений колишнім президентом США Дональдом Трампом для нагляду за цією справою, тепер, як очікується, затвердить запропоноване врегулювання.

За даними Liberty Counsel, некомерційної організації захисту релігійної свободи, що представляє інтереси позивачів, це перше позасудове врегулювання, досягнуте проти приватного роботодавця. Раніше NorthShore відхилила сотні запитів на звільнення від вимоги про вакцинацію проти COVID-19 з релігійних міркувань.

Після того, як суд схвалить угоду, постраждалі працівники матимуть змогу звернутися за грошима з фонду у сумі 10 мільйонів доларів.

Працівники, вакциновані з примусу, отримають близько 3000 доларів. Звільнені працівники можуть отримати приблизно 25 000 доларів. Остаточні суми залежатимуть, серед іншого, від того, скільки працівників подадуть заявки на отримання грошей.

За матеріалами Epoch Times