ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Південній Африці затримано 51 нелегального іммігранта, яких утримували в «нелюдських умовах» на фабриці

Велика Епоха
Машина поліції в ПАР. (Rodger Bosch/AFP via Getty Images)

Влада ПАР нещодавно заарештувала 51 нелегального іммігранта. Вони містилися в «нелюдських і нестерпних умовах» на заводі з виробництва пластмас, що належить китайцям, розташованому в місті Альбертон.

Інспекція внутрішніх справ відвідала завод в Алроді, Альбертон, 20 червня після отримання інформації від інформатора, але охорона відмовила їй у в'їзді, повідомляє The Bulrushes.

Інспекція повернулася на завод 22 червня в рамках спільної операції правоохоронних органів та заарештувала 51 нелегального іммігранта, включаючи керівника заводу, який є громадянином Китаю.

За даними відомства, затриманих іммігрантів із Малаві, Зімбабве та Китаю нібито змушували «працювати, їсти та спати» на заводі.

«51 іммігрант перебував у нелюдських і нестерпних умовах життя і праці на заводі, що належить громадянину Китаю», — заявили в департаменті.

Всім затриманим іммігрантам було пред'явлено звинувачення відповідно до Закону про імміграцію, а власник фабрики, як повідомляється, утік із країни. Влада також розслідує можливість торгівлі людьми на заводі.

«Міністр внутрішніх справ Аарон Мотсоаледі рішуче виступає проти порушення імміграційного законодавства, але водночас він засуджує жорстоке поводження та експлуатацію будь-якої людини», — повідомили у департаменті.