ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Подзюрити в море у Віго заборонено, штрафи до 750 євро

Велика Епоха
Пляж Саміль, недалеко від Віго, у регіоні Галісія на північному заході Іспанії (MIGUEL RIOPA/AFP via Getty Images)

Місто Віго, розташоване в Галісії на північно-західному узбережжі Іспанії, вжило суворих заходів проти людей, які мочаться у воду або на пляжі. Вони будуть оштрафовані на суму до 750 євро.

Відтепер у муніципалітеті Віго "подзюрники", впіймані за цим заняттям на пляжі, можуть бути оштрафовані, як повідомила іспанська радіостанція Cadena SER у репортажі, переданому Le Parisien. Те, що було, за загальним визнанням звичайною практикою, більше не допускається.

Муніципалітет зазначає, що ця звичка не тільки суперечить хорошим манерам, але і, що важливіше, не дотримується найпростіших правил гігієни. Це стає все більш вираженим із прибуттям літніх відвідувачів.

Як забезпечити дотримання цього заходу?

Але якщо на папері цей захід легко застосовний, то в реальному житті він буде дещо складнішим. Нелегко буде впізнати людину, яка полегшує себе у воді. Однак для того, щоб цей захід дотримувався якнайчастіше, муніципалітет має намір встановити більше громадських туалетів навколо пляжу.

Крім того, правила більше не дозволять людям користуватися милом на пляжі або в душових. Барбекю також буде заборонено. Людей також каратимуть за такі провини, як залишення сміття на пляжі.